STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Míšeň - den otevřených dveří

Německo, Ostatní

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Míšeň - den otevřených dveří

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Město Míšeň se nachází nedaleko Drážďan. Je známým a velmi navštěvovaným místem nejen pro své krásné historické centrum se zámkem a katedrálou, ale zejména díky továrně na porcelán.


Míšeňská porcelánka Meissen, první evropská porcelánová manufaktura otevře dveře svých dílen. Prožijte nezapomenutelný den s komentovanými prohlídkami, přednáškami, zábavou a také s velkým slevovým prodejem. Těšit se můžete i na pestrý zábavný a dětský program a mnoho dalších zajímavostí.


Albrechtsburg v Míšni je jednou z nejznámějších pozdně gotických architektonických památek a je považován za první hrad postavený v Německu. Dnes je hrad na kopci chráněným kulturním statkem podle Haagské úmluvy a je zde stálá expozice o pohnuté historii náměstí.
Poznámka
Prohlídka ukázkových dílen s audio průvodcem a individuální návštěva Muzea nadace míšeňského porcelánu včetně mimořádné výstavy - 10 EUR