STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Velká cesta do Tichomoří: USA - Havaj - Cookovy ostrovy

Nový Zéland, Cookovy ostrovy

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Velká cesta do Tichomoří: USA - Havaj - Cookovy ostrovy

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Proč jet na tento zájezd
Exklusivní poznávací a pobytový zájezd, který vám zprostředkuje krásy havajských ostrovů (Maui a Oahu - za příplatek Kauai, nebo Big Island) a odpočinek a relax na exotických plážích Rarotongy na Cookových ostrovech. Tuto výjimečnou cestu připravujeme klientům na míru, takže je možné ji upravit, např. zkombinovat pobyt na exotickém ostrově Aitutaki, vybrat si jiné typy ubytování, prodloužit či zkrátit pobyt, odcestovat v termínu, který není aktuálně vypsaný. Zájezd je lehce okořeněn i zastávkou v kosmopolitním San Franciscu, s možností zastavit se i v Los Angeles, nebo i dalších amerických destinacích (Las Vegas, národní parky atd.).
D1 Stručný přehled programu
1.-2 den: PRAHA - SAN FRANCISCO Poznejte San Francisco a slavný Golden Bridge, Alcatraz China Town. Prožijte dva vzrušující kalifornské dny. Navštivte nejznámější památky San Francisca a jeho okolí jako je pevnost Alcatraz a most Golden Gate či skvělé Chinatown. Můžete si udělat výlet do sídla spol. Apple v Cuppertinu, do sekvojového lesa Muir Woods, nebo si prodloužit pobyt a vypravit se třeba až do n.p. Yosemite.
D2
3.-6. den: SAN FRANCISCO - HAVAJ (ostrov Maui) Poznejte no ka oi" - nejlepší místo na světě, stovky kilometrů bělostných pláží, Národní park Haleakala nebo Iao Valley. Relaxujte a užívejte si! Na ostrově Maui strávíte 3 noci, během kterých můžete podnikat mnoho výletů nejen po ostrově, ale i na širý oceán, třeba za šnorchlováním k atolu Molokini, za potápěním, pozorováním velryb, nebo třeba i surfováním. Během pobytu na ostrově budete mít k dispozici auto, takže můžete podnikat výlety kdykoliv budete chtít.
D3
6.-8. den: HAVAJ (ostrov Oahu) Poznejte Honolulu, jeho slavnou pláž Waikiki, kráter Daimond Head, ale i pohnutou historii 2. světové války v Pearl Harbour. I na tomto ostrově budete mít k dispozici vůz, takže si ostrov můžete užit takřka bez omezení. Oahu je nejvyspělejší ostrov z celého souostroví. V okolí Honolulu uvidíte spíše dálnice a výškové budovy, ale o trochu dál začínají ananasové pole a úchvatné hory. Můžete zde strávit den, nebo třeba týden a nebudete se nudit. Pokud budete zažít Honolulu déle než na 3 dny a 2 noci, stačí nám říci a my vám pobyt zde prodloužíme. Určitě si ale nechte čas na Pearl Harbou, ikonickou sopku Daimod Head a stejně vyhlášenou pláž Waikiki.
D4
8.-16. den: RAROTOGNA (COOKOVY OSTROVY) Přelet na Rarotongu.
Prožijte skutečně nejlepší dovolenou svého života na nejkrásnějších plážích na ostrově Rarotonga, nebo zkombinujte pobyt např. s exotickým ostrovem Aitutaki.
Vyberte si z naší předpřipravené nabídky 3,5* nebo 4* rezortů na ostrově Rarotonga (možnost zvolit si i jiné rezorty - nabídku vám rádi připravíme), nebo kombinace ostrova Rarotonga (5 nocí) a Aitutaki (3 noci).

Rarotonga:
3,5* Manuia Beach Resort 4* Pacific Resort Rarotonga

Aitutaki:
3* Tamanu Beach Resort

Na vyžádání vám rádi nabídneme např. pobyt v těchto hotelech:
Rarotonga:
Club Raro Resort, Crown Beach Resort, Crystal Blue Lagoon Luxury Villas, Edgewater Resort & Spa, Little Polynesian Resort, Moana Sands Beachfront Hotel, Palm Grove, The Rarrotongan Beach Resort, Sea Change Villas a další
Aitutaki:
Aitutaki Escape, Aitutaki Lagoon Private Island, Aitutaki Village, Etu Moana Beach Villas, Pacific Resort Aitutaki,

D5
Balíček: 8 nocí na ostrově Rarotonga V tomto exkluzivním balíčku naleznete: - Tradiční přivítání na letišti s květinami - Zpáteční transfer z letiště do hotelu - Ubytování na 8 nocí - Tropické snídaně, pokud není uvedeno jinak - Zdarma late check out (opuštění hotelového pokoje u poslední noci až večer) - 2 výlety (aktivity) zdarma: Vyberte si 1 výlet z varianty 1 a 1 výlet z varianty 2 Var. 1 (výběr 1 denního zájezdu) - Raro tours ostrovní objevitelský zájezd (po-pá) - Plavba po laguně Captain Tamas (ne-pá) - Maunga tours cross island trek (po/st/st/pá) - Storytellers discover bike tour (po/st/čt/pá) Var. 2 (vyberte si 1 večerní výlet) - Highland paradise kaara island night (po/st/čt) - Te vara nui noční show a večeře nad vodou (út/čt/so) - Kulturní večer - Umu experience (po/čt)
D6
Balíček: 5 nocí na ostrově Rarotonga a 3 noci na ostrově Aitutaki V tomto exkluzivním balíčku naleznete: - Tradiční přivítání na letišti s květinami - Zpáteční transfer z letiště do hotelu - Ubytování na 5 nocí v hotelu na ostrově Rarotonga (Manuia Beach Resort 3,5*) a 3 noci na ostrově Aitutaki (Tamanu Beach Resort 3*) Ostrov Rarotonga: - Tropické snídaně, pokud není uvedeno jinak - Zdarma late check out (opuštění hotelového pokoje u poslední noci až večer) - 2 výlety (aktivity) zdarma: Vyberte si 1 výlet z varianty 1 a 1 výlet z varianty 2 Var. 1 (výběr 1 denního zájezdu) - Raro tours ostrovní objevitelský zájezd (po-pá) - Plavba po laguně Captain Tamas (ne-pá) - Maunga tours cross island trek (po/st/st/pá) - Storytellers discover bike tour (po/st/čt/pá) Var. 2 (vyberte si 1 večerní výlet) - Highland paradise kaara island night (po/st/čt) - Te vara nui noční show a večeře nad vodou (út/čt/so) - Kulturní večer - Umu experience (po/čt) Ostrov Aitutaki - Letecká zpáteční doprava Rarotonga - Aitutaki - Zpáteční transfer z letiště do hotelu - Ubytování na 3 noci v uvedeném hotelu - Tropické snídaně, pokud není uvedeno jinak - Celodenní výlet lodí po laguně - Po návratu na Rarotongu a před odletem zpět do Honolulu ubytování v Beachfront Cabana v hotelu The Islander.
D7
17. den: HONOLULU
Návrat zpět do Honolulu. Kde vás čeká závěrečný pobyt a poslední noc před odletem zpět domů.
D8
18.-19. den: ODLET DOMŮ
Cena zahrnuje
- letenky na trase Praha - San Francisco - Maui - Honolulu - Rarotong - Honolulu - Praha v optimální (nejlevnější) knihovací třídě s příručním zavazadlem. Odbavené zavazadlo za příplatek.
- letištní taxy
- Ubytování: 2 noci v San Franciscu, 3 noci na ostrově Maui, 2+1 noci na ostrově Oahu (Honolulu), 8 nocí na Cookových ostrovech.
USA a na Havaji - ve osvědčených 3* hotelech v bez stravování
Cookovy ostrovy: 8x ubytování ve vybraném rezortu se snídaní
- pronájem vozů střední kategorie včetně pojištění na ostrově Maui a Oahu. Při vyzvednutí vozu v autopůjčovně je klient povinen předložit kreditní (ne debetní) kartu pro zaplacení depozitu, bez ní nebude vůz vydán.
- veškerou dopravu/transfery na Cookových ostrovech, včetně přeletu na Aitutaki (pokud je zvolen kombinovaný balíček), dopravy do hotelu, letiště a pod.
- přivítání naším místním zástupcem na Cookových ostrovech
- 24 hod. asistenci našeho lokálního partnera a naši tel. asistenci CK během celé pobytu
- pojištění CK proti úpadku
- zákonný odvod do garančního fondu cestovních kanceláří
Cena nezahrnuje
- volitelné pojištění a připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu)
- vízum do USA (nutné), za poplatek zajistíme
- místní pobytové taxy (resort fee) v USA - platí se v hotelu
- poplatky za odbavená zavazadla do podpalubí
- poplatky za parkování a pohonné hmoty pronajatého vozu.