STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Dom Zdrojowy: Léčebný pobyt

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Dom Zdrojowy: Léčebný pobyt

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Dom Zdrojowy: Léčebný pobyt 5 nocí
Informace Procedury, které jsou možné bez lékařského vstupního vyšetření.

1. kolektivní cvičení v lázeňském bazénu v léčivé termální vodě,
2. koupel v léčivé termální vodě /individuální/,
3. perličkovo-ozonová koupel /individuální/,
4. Perličková koupel v léčivé termální vodě /individuální/,
5. Vířivá koupel v léčivé termální vodě /dolní končetiny/,
6. Vířivá koupel v léčivé termální vodě /horní končetiny/,
7. vířivá koupel v léčivé termální vodě,
8. vířivá sprcha v léčivé termální vodě,
9. oční aerosoly,
10. individuální ultrazvukové inhalace s léčebnou termální vodou,
11. individuální ultrazvukové inhalace s fyziologickým roztokem,
12. částečná klasická masáž 15 min,
13. kryoterapie - termogely,
14. skupinová léčebná gymnastika, 15,
15. léčebná gymnastika na nářadí, 16,
16. pileoterapie.

Dom Zdrojowy

Dom Zdrojowy (Lázeňský dům) se nachází v centru lázní Cieplice Zdrój cca 50 metrů od lázeňského parku. Objekt s 249 ubytovacími místy je přizpůsoben vozíčkářům, nachází se zde dva termální bazény, moderní SPA. Lázně Cieplice Zdrój jsou proslulé svou krásou, klidem a příznivými klimatickými podmínkami. Podhorské klima spolu s velkým množstvím ročního slunečního svitu vytváří z tohoto místo ideální destinaci pro lázeňský a relaxační pobyt a je garancí celkové relaxace a načerpání nových sil.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v pokojích typu komfort, které jsou vybaveny koupelnou s WC, TV-SAT, rychlovarnou konvicí, ledničkou. Po dobu pobytu mají klienti k dispozici župany. V hotelových pokojích se využívá místní termální voda. Wi-Fi dostupné u recepce.

Restaurace a stravování

Hostům je k dispozici jídelna, kde probíhá stravování formou plné penze. Od 12:00 do 15:00 hod. je podáván v den příjezdu oběd, večeře je od 17:00 hod. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Lázeňské procedury a wellness služby

V lázeňském domě si hosté mohou vybírat z nabídky lázeňských procedur takových jako: hydroterapie, kinezioterapie (léčba pohybem), fyzioterapie a s nabídky léčebných masáží. Součástí lázeňského domu jsou také dva termální bazény, moderní SPA "Marysieńka" .

Procedury se poskytují od pondělí do soboty s výjimkou všech polských státních svátků.

V případě kratších relaxačních pobytů bez lékařského vyšetření (do 4 nocí) mají klienti možnost vybrat si z nabídky procedur již při objednávce pobytu (na základě zpětného potvrzení dle volného místa a kapacitních možností lázní) a předejdou tím plánování a časování procedur na místě.

Sport

Cieplice jsou rovněž vynikající turistickou a v zimě také lyžařskou základnou. V blízkosti najdete velké množství sjezdovek a běžkařských tras s různými stupni náročnosti. K největším lyžařským střediskům patří Karpacz, Szklarska Poręba Dziwiszów.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na parkovišti v ul. Kryniczné za poplatek cca 35 Zł / den, od 7 dnů pak 19 Zł / den. Při uhrazení poplatku je dále vybírána kauce za parkovací kartu / dálkový ovladač - 50 Zł. Kauce bude vrácena při ukončení pobytu a vrácení nepoškozené karty / dálkového ovladače na recepci. Poplatek za parkovací kartu lze uhradit na recepci LD Dom Zdrojowy.

Parkoviště (placené) v ul. Kryniczné (GPS N 50 51.979 E 15 40.871).

Informace o místě a okolí

Lázně Cieplice se nacházejí ve výšce 350 m n. m. ve středu Jelenohorské kotliny, kterou obklopují čtyři horská pásma: Krkonoše, Jizerské hory, Kačavské hory a Janovické rudohoří. Teplota léčivých termálních pramenů v lázních Cieplice dosahuje až 90 stupňů Celsia. Skvěle se osvědčují při léčbě nemocí pohybového ústrojí (revmatologie, ortopedie, neurologie, osteoporóza), močových cest (urologie, nefrologie) a očí. Jako jediní v celé zemi léčíme balneologicky oční onemocnění.

V blízkosti lázní se nacházejí mnoho turistických zajímavostí. Po procedurách v "Lázních Cieplice" se můžete vydat na procházku parkem, návštěvu historických památek nebo horskou túru. Doporučujeme také výlety do okolí - Szklarska Poręba a Karpacz, Krzeszów, Złotoryja nebo Kowary.

Destinace

Největším bohatstvím těchto lázní jsou termální vody.

Lázně Cieplice byly založeny v roce 1281 a jsou nejstaršími lázněmi v Polsku. Kdysi byly součástí Jeleniej Góry. Klid a klima lázní ležících na úpatí Krkonoš v srdci Jeleniogórskiej kotliny ocenili mnozí známí návštěvníci, např. Johann Wolfgang Goethe (1790), pruský král Frederik Vilém III. se ženou (1800), John Quincy Adams - později prezident USA (1800) a další. Tyto nádherné a doporučované lázně se nachází z druhé strany Krkonoš a z lázeňského parku je výhled přímo na Sněžku. Do Harrachova je to 28km a do Liberce 60km.

Zdejší léčivá voda je unikátní nejen v regionu, ale v i v měřítku Evropy. Díky svému složení je využívaná k léčbě močového ústrojí, pohybového ústrojí (revmatologie, ortopedie, neurologie, osteoporóza) a k léčbě nemocí zraku. Teplota vody se pohybuje až k 90C.

Lázně nabízejí až 40 druhů procedur z oblasti vodoléčby, inhalací, peloidoterapie (léčba rašelinou), světloléčby, elektroléčby, všude je samozřejmě využívána zdejší léčivá minerální voda.