STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Lázeňský dům Długi Dom: Léčebný pobyt

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Lázeňský dům Długi Dom: Léčebný pobyt

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Lázeňský dům Długi Dom: Léčebný pobyt 7 nocí
Informace Procedury, které jsou možné bez lékařského vstupního vyšetření.

1. kolektivní cvičení v lázeňském bazénu v léčivé termální vodě,
2. koupel v léčivé termální vodě /individuální/,
3. perličkovo-ozonová koupel /individuální/,
4. Perličková koupel v léčivé termální vodě /individuální/,
5. Vířivá koupel v léčivé termální vodě /individuálně/,
6. Vířivá koupel v léčivé termální vodě /horní končetiny/,
7. vířivá koupel v léčivé termální vodě,
8. vířivá sprcha v léčivé termální vodě,
9. oční aerosoly,
10. individuální ultrazvukové inhalace s léčebnou termální vodou,
11. individuální ultrazvukové inhalace s fyziologickým roztokem,
12. částečná klasická masáž 15 min,
13. kryoterapie - termogely,
14. skupinová léčebná gymnastika, 15,
15. léčebná gymnastika na nářadí, 16,
16. pileoterapie.

Lázeňský dům Długi Dom

Lázeňský dům Długi Dom je elegantní historická budova ležící v samém srdci nestarších polských lázních Cieplice. Tyto lázně, ležící na úpatí Krkonoš jsou proslulé svou krásou, kllidem a příznivými klimatickými podmínkami. Podhorské klima spolu s velkým množstvím ročního slunečního svitu vytváří z tohoto místo ideální destinaci pro lázeňský a relaxační pobyt a je garancí celkové relaxace a načerpání nových sil. Lázeňský dům Długi Dom prošel celkovou rekonstrukcí a modernizací a díky citlivému přístupu architektů se z historické budovy z roku 1696 stal reprezentativní lázeňský hotel nabízející pohodlí, lázeňské a relaxační procedury, konferenční sál a stylovou restauraci. Hned před domem se nachází malá klimatická zahrádka a malebný lázeňský park.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v dvou nebo třílůžkových komfortně zařízených pokojích typu komfort. Součástí pokojů je koupelna se sprchovacím koutem, fén, lednička, varná konvice, televize a internetové připojení WIFI. V hotelových pokojích se využívá místní minerální voda.

Restaurace a stravování

Lázně Cieplice jsou známy svou vynikající kuchyní. Hosté si v místní elegantní restauraci mohou vychutnat výborné speciality regionální i mezinárodní kuchyně včetně dietních pokrmů. Stravování probíhá formou plné penze. Od 12:00 do 15:00 hod. je podáván v den příjezdu oběd, večeře je od 17:00 hod. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Lázeňské procedury a wellness služby

V lázeňském domu hosté mohou vybírat z nabídky lázeňských procedur takových jako: hydroterapie, kinezioterapie (léčba pohybem), fyzioterapie a s nabídky léčebných masáží. Procedury se poskytují od pondělí do soboty s výjimkou všech polských státních svátků.

Součástí komplexu je i wellness centrum se světem saun.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na parkovišti v ul. Kryniczné za poplatek cca 35 Zł / den, od 7 dnů pak 19 Zł / den. Při uhrazení poplatku je dále vybírána kauce za parkovací kartu / dálkový ovladač - 50 Zł. Kauce bude vrácena při ukončení pobytu a vrácení nepoškozené karty / dálkového ovladače na recepci. Poplatek za parkovací kartu lze uhradit na recepci LD Dom Zdrojowy.

Parkoviště (placené) v ul. Kryniczné (GPS N 50 51.979 E 15 40.871)

Okolí

Okolí nabízí široké možnosti jak trávit volný čas. Kromě procházek po rozlehlých parcích a návštěvách místních památek jsou to především výlety do blízkých hor. Cieplice jsou rovněž vynikající lyžařskou základnou. V jejich těsné blízkosti najdete velké množství sjezdovek a běžkařských tras s různými stupni náročnosti. K největším lyžařským střediskům patří Karpacz, Szklarska Poręba Dziwiszów.

Destinace

Největším bohatstvím těchto lázní jsou termální vody.

Lázně Cieplice byly založeny v roce 1281 a jsou nejstaršími lázněmi v Polsku. Kdysi byly součástí Jeleniej Góry. Klid a klima lázní ležících na úpatí Krkonoš v srdci Jeleniogórskiej kotliny ocenili mnozí známí návštěvníci, např. Johann Wolfgang Goethe (1790), pruský král Frederik Vilém III. se ženou (1800), John Quincy Adams - později prezident USA (1800) a další. Tyto nádherné a doporučované lázně se nachází z druhé strany Krkonoš a z lázeňského parku je výhled přímo na Sněžku. Do Harrachova je to 28km a do Liberce 60km.

Zdejší léčivá voda je unikátní nejen v regionu, ale v i v měřítku Evropy. Díky svému složení je využívaná k léčbě močového ústrojí, pohybového ústrojí (revmatologie, ortopedie, neurologie, osteoporóza) a k léčbě nemocí zraku. Teplota vody se pohybuje až k 90C.

Lázně nabízejí až 40 druhů procedur z oblasti vodoléčby, inhalací, peloidoterapie (léčba rašelinou), světloléčby, elektroléčby, všude je samozřejmě využívána zdejší léčivá minerální voda.