STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Jan Kazimierz: Lázeňský pobyt

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Jan Kazimierz: Lázeňský pobyt

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Lázeňský dům Jan Kazimierz: Rekreační pobyt 2 noci
Informace Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma Příplatek za polopenzi

230 Kč / dospělá osoba

110 Kč / dítě 3-12 let

Lázeňský dům Jan Kazimierz

Lázeňský dům Jan Kazimierz je skvostem lázeňského parku v malebném městečku Duszniki Zdrój, které leží na bývalé obchodní stezce vedoucí z Prahy do Vartislavi. Lázně Duszniki se nacházejí v úzkém údolí řeky Bystrzyce Dusznické, které je z jedné straně obklopeno pohořím Góry Bystrzyckie a z druhé Orlickými horami. Lázeňský dům láká svou magickou atmosférou. Je vhodné zejména pro osoby, kteří hledají odpočinek od všedního stresu a zdroj nové energie. Nabízí široké spektrum procedur pro vylepšení zdravotní stavu, posílení kondice, regeneraci a snížení účinku stresu.

Ubytování

Ubytování je poskytováno ve vkusně zařízených 1, 2 a 3-lůžkových pokojích. Součástí pokojů je komfortní koupelna se sprchovým koutem a televize se satelitním přijímačem. V lázeňském domu dále najdete knihovnu a elegantní jídelnu s výběrem chutných a zdravých jídel. K dispozici je bezdrátové internetové připojení WIFI.

Stravování

Stravování probíhá formou plné penze. Oběd je servírovaný. Večeře jsou zpravidla studené s jedním teplým jídlem. Pro samoplátce je vymezená část jídelny. Zasedací pořádek je odůvodněn různými typy diet a strav. U plné penze začíná pobyt večeří a končí snídaní.

Lázeňské a wellness služby

Hosté mohou využít moderní rekreační komplex Slunečná zřídla Jan Kazimierz, ve kterém je k dispozici rašelinové centrum, moderní bazén s hydromasážní, finská sauna, parní lázeň a sluneční pláž. Nechybí zde ani fitness centrum. Objekt je propojen s léčebným centrem, které nabízí celou řadu léčebných procedur, mezi nimiž se vyjímá jedinečná "jehličnatá" koupel, což je koupel v intenzivně vonící lázní z čerstvých větviček borovic a smrků. Procedury se poskytují od pondělí do soboty kromě svátků. Procedury se neposkytují první den příjezdu, probíhá pouze lékařská konzultace a poslední odjezdový den. Hosté přijíždějící do lázní jsou povinni mít s sebou Evropskou kartu zdravotního pojištění.

Okolí

Nedaleko se nachází pramen minerální vody, fontána a dům Chopina, kde se již více než 60 let koná Mezinárodní festival hudby - Chopinův festival. Za návštěvu určitě také stojí Muzeum papírnictví, kde i dnes můžete pozorovat proces výroby ručního papíru. Milovníci aktivního odpočinku mohou vyrazit na výlet za krásami okolí nebo jednu z turistických či cykloturistických stezek.

Destinace

Lázeňské město Duszniki Zdrój leží na historické obchodní cestě Praha - Vratislav (Wrocław) v údolí říčky Bystrzyca Dusznicka mezi kopci Bystřického pohoří a Orlickými horami. V okolních lesích rostou nespočetně maliny, borůvky, houby a další lesní plody. Asi 6 km od obce se nachází přírodní rezervace "velká bažina" kde na jednom místě naleznete skvosty jako islandský mech nebo borovice zakrslé, které obvykle rostou jen v tundře. Historie městečka byla odjakživa spjatá s lázněmi.

Lázně leží ve výšce 588 m n.m. avšak jejich mikroklima je identické s místy položenými v 1000 m n.m. Studený pramen (Zimny Zdrój) byl objeven již v roce 1408. Příjemná chuť minerálních vod proslavila místo daleko za hranicemi. V roce 1800 vznikly první lázeňské budovy s procedurami postavenými na minerálních vodách a mléčných surovinách (kravské a ovčí mléko). Základní typy procedur a léčení to jsou přírodní koupele, bahenní zábaly, hydroterapie, inhalace, elektroterapie, masáže, léčebný tělocvik a další.

Indikace: vředová onemocnění žaludku a střev · jaterní nemoci · osteoporoza · chronické a alergické nemoci dýchacích cest · neplodnost · pohybový aparát