STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Bodamské jezero - Německo, Rakousko, Švýcarsko

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Bodamské jezero - Německo, Rakousko, Švýcarsko

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z nástupních míst k Bodamskému jezeru, ubytování.

2.den: Jízda okolo jezera do Stein am Rhein, jednoho z nejpůvabnějších švýc. měst s množstvím malovaných domů v malebné krajině, poté pokračování k nádherným vodopádům Rýna v Schaffhausenu, možnost projížďky lodí pod vodopádem, zpáteční cesta přes St. Gallen, historické město s benediktinským klášterem a obsáhlou knihovnou.

3.den: Kostnice, prohlídka města včetně Husova muzea a Husova kamene, místa, kde byl upálen, návštěva soukromého ostrova Mainau s překrásným květinovým parkem a motýlím domem, ostrov klášterů Reichenau (UNESCO), benediktinský klášter a několik kostelů a muzeí.

4.den: Snídaně, odjezd do Churu, hlavního města největšího švýcarského kantonu, výlet vlakem do vysokohorského střediska Arosa (výškový rozdíl 1.000 m), možnost výjezdu lanovkou na Weisshorn, návrat do Chu-ru, po prohlídce města odjezd do Vaduzu, hlavního města knížectví Liechtenstein, prohlídka, návrat na ubytování.

5.den: Údolí Brandnertal, vysokohorskou silnicí do výšky 1565 m, lanovkou k Lunnersee, přehradnímu jezeru ve výšce 1970 m, které se dá pohodlně obejít, následuje cesta do Friedrichshafenu. Navštívíme Zeppelinmuseum, které se věnuje historii i technickému vybavení vzducholodí. Návrat na ubytování.

6.den: Odjezd do přístavu Bregenz. Výlet lodí do ostrovního města Lindau, prohlídka malebného centra, návrat lodí do Bregenz. Procházka centrem, možnost výjezdu na "domácí" horu Pfaender nebo koupání v jezeře, v historických lázních Mili. Večer odjezd do ČR.

7.den: Ráno příjezd na Ostravsko.

V ceně zájezdu je: 5x ubytování v hotelu, doprava lux. zájezd. autobusem s klimatizací, 5x snídaně formou bufetu, 4x večeře (kromě 1. dne), průvodce CK, pojištění CK.

V ceně zájezdu není: vše, co není v ceně a dále povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna (viz tabulka v katalogu na str. 6), obědy, vstupné, jízdenky, lanovky (celkem asi 60 EUR + 65 CHF - ceny z roku 2023), místní poplatek 4 €/os/noc.

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK.

Slevy: včasný nákup do 15.02. - 450 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 250 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.