STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Lechtalské Alpy - ráj alpské turistiky

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Lechtalské Alpy - ráj alpské turistiky

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Velmi oblíbený zájezd do světa alpské přírody v období největšího květu, vysokohorská silnice Silvretta Hochalpenstrasse s nádhernými výhledy na okolní "třítisícovky", přehrady a vodopády, Lech am Arlberg - nejkrásnější vesnice Evropy, turistika pro každého, Lechtalská karta, návštěva prodejny špeku.
Ubytovaní
Hotelu *** v Elbigenalpu s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 4 chodech s možností výběru hlavního jídla od 2. dne).
Program
1. den - ráno odjezd autobusu z Prahy, příjezd do malebného údolí Tannheimertal, které patří především pro svou krásu mezi nejoblíbenější výletní cíle. Hodinová procházka kolem jezera Vilsalpsee, které je obklopeno vápencovým masivem hor a patří mezi nejkrásnější tyrolská horská jezera. K večeru příjezd do hotelu v Lechtalu, ubytování a večeře. 2. den - snídaně, výlet místním autobusem do Lechu am Arlberg - luxusní alpské vesnice, která získala na výstavě Florale 2004 právem zlatou medaili a ocenění "nejkrásnější vesnice Evropy". Výjezd lanovkou Rüfikopfbahn do 2.350 m. Panoramatická vyhlídka. Odpoledne výjezd lanovkami na Schlegelkopf - nenáročná turistika chráněnou přírodní oblastí s vápencovými skalami rozrušenými počasím. Do Lechu je možné sejít pěšky nebo sjet lanovkou. Večeře. 3. den - snídaně, celodenní výlet na silnici Silvretta Hochalpenstrasse, která vede nádhernou vysokohorskou krajinou z Vorarlberska do Tyrolska, a která je oprávněně nazývána "cestou snů" - vysokohorská jezera, ledovce, nenáročná procházka kolem přehrady. Cestou zpět zastávka v prodejně největší továrny na špek v Tyrolsku, možnost nákupu z pestrého výběru této tyrolské speciality. Večeře. 4. den - snídaně, výlet místním autobusem do vesnice Bach. Výjezd lanovkou Jöchelspitzbahn do 1.768 m, naučná stezka alpskou florou. Odpoledne procházka z Holzgau nádherným postranním údolím Höhenbachtal kolem vodopádu Simmswasserfall až k chatě Untere Rossgumpenalm. Zajímavou atrakcí je jeden z nejdelších visutých mostů v Rakousku, který přetíná toto údolí. Večeře. 5. den - snídaně, odjezd místním autobusem do vesnice Warth a výjezd lanovkou Steffisalpexpres do 1.884 m. Celodenní turistika. Jak lehké trasy k místním horským chatám, tak i středně náročné túry. Jednou z nejoblíbenějších tras je okružní túra nádhernou krajinou k jezeru Körbersee - azalková pole, svišti a příroda, která je minimálně poznamenaná člověkem. Večeře. 6. den - snídaně, odjezd z hotelu do údolí Namlos, do největší obydlené osady se salašemi a horskými chatami v Rakousku - Fallerschein (vycházka cca 45 minut). Kolem poledne odjezd po panoramatické cestě přes Bergwang do ČR. Návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 5x ubytování v hotelu *** v Elbigenalpu s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 4 chodech s možností výběru hlavního jídla od 2. dne), průvodce, Lechtalskou kartu (využívání lanovek, místní dopravy), mýtné po vysokohorské silnici Silvretta Hochalpenstrasse, pobytovou taxu, ložní prádlo, pojištění proti úpadku CK.
Slevy
slevy platí pro děti 5-13,9 let ubytované na 3. nebo 4. lůžku.
Příplatky
komplexní pojištění 234 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj 1 750 Kč.
nastupni_mista
Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (dálnice), Praha, Beroun (dálnice) a Plzeň. Za příplatek 200 Kč/osoba: Trutnov, Jaroměř a Hořice.
Poznámka
Průvodce: Milena Myšáková
cenik
Termín 2024DospělíDítě 5-11,9 letDítě 12-13,9 let 29.06.-04.07.14 9909 00011 000
Náš tip
Vítejte v ráji! Lechtalské Alpy vynikají hlubokými dolinami a strmými, působivě formovanými štíty, mnohdy porostlými travou do značné výšky a příroda je zde jen minimálně poznamenaná člověkem. Lechtalská karta, díky které vyjedeme jednoduše lanovkami na vrcholy, pohodové túry a nezapomenutelné výhledy. Tento zájezd je naší stálicí v nabídce již několik let a klienti se vracejí absolutně nadšení a okouzlení touto jedinečnou alpskou oblastí na západě Rakouska. Těšíme se i na vás!