STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Outdoorový víkend pod Dachsteinem - NOVINKA

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Outdoorový víkend pod Dachsteinem - NOVINKA

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Elektrokola - nová dimenze cyklistického sportu v nádherné vysokohorské přírodě, soutěska Silberkarklamm - místo s příjemnou atmosférou, atrakce Zipline - kapka správného adrenalinu. Víkend je vhodný pro aktivní klienty, kteří chtějí prožít víkend plný nevšedních zážitků. Ubytování v hotelu s bazénem a all inclusive. Všechny vstupy a půjčení kola na celý den v ceně zájezdu.
Ubytovaní
Hotel *** v Ramsau s all inclusive (snídaně a večeře formou bohatého bufetu, svačina - obložená houska a ovoce, nápoje neomezeně do 20.00 hodin - lahvové pivo, víno, šnaps, nealko, káva, čaj). Pokoje 1, 2 a 2-3 lůžkové pokoje (1 lůžkové pokoje mají 11 m2) mají vlastní sociální zařízení. Hotel má vnitřní bazén, letní terasu.
Program
1. den - ráno odjezd mikrobusu z nástupních míst. Odpoledne cestou zastávka v soutěsce Silberkarklamm. Procházka velmi pěknou soutěskou s vodopády po dřevěných schodech a lávkách do krásného skalního kotle Silberkar, kde se nachází chata Silberkarhütte. Možnost občerstvení. K večeru příjezd na ubytování do Ramsau am Dachstein, večeře. 2. den - snídaně, půjčení kol (helmu doporučujeme vlastní, ale je možné si ji i zapůjčit za cca 5 Euro), krátká instruktáž, celodenní výlet na horských elektrokolech v okolí Dachsteinu - výjezd kolem salaše Brandalm k mohutné stěně masivu Dachstein s nádhernými výhledy, pak budeme pokračovat do Filzmoosu až pod hřeben Gosaukamm, který leží vedle známějšího Dachsteinu. Symbolem pohoří je dvouvrcholová osamělá hora Bischofsmütze 2.458 m, které se u salaše Oberhofalm ocitnete téměř tváří tvář. Během trasy střídá krása nádheru. Trasa má cca 50 km a vede různým terénem, čekají nás roviny, kopce i sjezdy a samozřejmě bude i čas na nějaké zastávky na občerstvení na salaších. K večeru návrat do hotelu, večeře. 3. den - snídaně a odjezd z hotelu do Gröbmingu - atrakce Zipline, dráha se skládá ze dvou částí a řadí se k největším v Evropě. Začíná ve výšce 1 600 m, kam vás vyveze místní autobus. Během jízdy na Zipline, kdy jste zavěšení na laně, dosáhnete rychlosti až 115 km/h cca 160 m nad zemí a právem budete mít pocit jako byste letěli. Krásný zážitek, stačí jen opravdu málo odvahy a už letíte. Před polednem odjezd do ČR, návrat ve večerních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).
Cena zahrnuje
dopravu mikrobusem, 2x ubytování v hotelu *** s all inclusive (snídaně a večeře formou bufetu), 1x svačina v sobotu - obložená houska a ovoce, nápoje neomezeně do 20.00 hodin - lahvové pivo, víno, šnaps, nealko, káva, čaj), půjčení kvalitního elektrokola, jízdenku na zipline, vstup do soutěsky, využívání bazénu, průvodce, ložní prádlo, pojištění proti úpadku CK.
Slevy
slevy pro děti 10-15,9 let ubytované na 3. lůžku.
Příplatky
komplexní pojištění 117 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj 400 Kč/zájezd.
nastupni_mista
Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (dálnice), Praha, Benešov, Tábor/Písek a České Budějovice. Za příplatek 200 Kč/osoba: Trutnov, Jaroměř a Hořice.
Poznámka
Průvodce: Míla Nováková
cenik
Termín 2024OsobaDítě 10-12,9 letDítě 13-15,9 let21.06.-23.06.9 9907 5908 590
Náš tip
Elektrokola - nová dimenze cyklistického sportu v nádherné vysokohorské přírodě, soutěska Silberkarklamm - místo s příjemnou atmosférou, atrakce Zipline - kapka správného adrenalinu. Víkend je vhodný pro aktivní klienty, kteří chtějí prožít víkend plný nevšedních zážitků. Ubytování v hotelu s bazénem a all inclusive. Všechny vstupy a půjčení kola na celý den v ceně zájezdu.