STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Zahrady a zámky Rakouska

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Zahrady a zámky Rakouska

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Víkendový poznávací zájezd do Rakouska míří do krásné oblasti Dolních Rakous, kde stojí slavné a hojně navštěvované památky - zámek Rosenburg, nejhonosnější klášter v Rakousku Melk, i nádherné zahrady v Tullnu a Kittenberské zahrady.
Zájezd zahrnuje
dopravu autobusem, průvodce, 2x ubytování, 2x polopenzi
Výlety
pojištění léčebných výloh a storna(135.000000 CZK), 1/1 pokoj(1000.000000 CZK)
Program
Den 1
Odjezd v časných ranních hodinách. První zastávkou je renesanční zámek ROSENBURG - úchvatný zámecký komplex okouzlí návštěvníky svými historickými sály a komnatami, vzácnými obrazy a starožitnostmi. Vrcholnou podívanou jsou každodenní přehlídky letů orlů, sokolů, výrů, supů a dalších dravců. TULLNSKÉ ZAHRADY - na ploše 50 ha se rozprostírá přes 40 vzorových zahrad vytvořených umnou rukou zahradníků. Na 30 metrů vysoké stezce korunami stromů, kam návštěvníci vyjedou výtahem, se otevře pohled na celý rozlehlý areál.Den 2
Zámek LAXENBURG - jeden z nejpůsobivějších zámeckých areálů v Evropě - Starý zámek, Modrý dvůr, rybník, v jehož středu se nachází romantický "Františkův hrad", ve kterém prožil své líbánky císařský pár František Josef I. a Alžběta zvaná Sissi. PETRONELL-CARNUNTUM - významná památka Římské říše z počátku našeho letopočtu. Býval zde ohromný vojenský tábor a civilní město, dnes je zpřístupněna řada památek - ohromná Pohanská brána, amfiteátr s gladiátorskou školou, zrekonstruované objekty římského města (lázně, vily apod.). Při cestě na ubytování krátká zastávka u památníku bitvy NA MORAVSKÉM POLI.Den 3
Jako první navštívíme KITTENBERSKÉ ZAHRADY SNŮ - nejkrásnější expozice svého druhu v Rakousku, která útočí na všechny návštěvníkovy smysly. Naleznete zde zahrady s tajemnými a exotickými názvy jako je zahrada slunce, ohně, duhy nebo pokušení ale také zahrádku vodní, zdravotní, bylinkářskou a spoustu dalších. Další zastávkou bude historické městečko KREMS, procházka centrem. Návštěva zámku ARTSTETTEN - císařské rodinné sídlo a místo posledního odpočinku Ferdinanda d´Este, pohádkový zámek v renesančním stylu a krásný historický zámecký park. Návrat do Prahy ve večerních hodinách. POZNÁMKA: Pořadí jednotlivých míst může být změněno dle aktuálních možností prohlídek.