STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Santorini Secret Suites and Spa

Řecko, Ostrovy, Santorini, Oia

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Santorini Secret Suites and Spa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Hotel pochází z roku 2014. Hosté mají celkově k dispozici 17 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze vyjet výtahem. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Hosté mají k dispozici kryté garážové stání.

Vybavení pokoje

V pokojích je koupelna. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná queen size manželská postel. Za příplatek lze objednat přistýlku. Vybavení pokojů zahrnuje varnou konvici/kávovar, sadu na žehlení a WiFi. Komfortně vybavené koupelny mají vířivou vanu. Je zde kosmetické zrcátko. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Hosté si mohou zaplavat a osvěžit se v bazénu. Na slunné terase jsou lehátka a slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Kdo se nechce na dovolené vzdát sportu, ten si může vybrat z nabídky např. rybaření. Příznivci vodních sportů mají na výběr z těchto aktivit - plachtění, jízda na kajaku a šnorchlování. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a gymnastika. V objektu je wellnes zóna, ve které je možné využít spa a masáže. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Na přání je možné připravit bezlepková jídla. Hotel nabízí také piknik.

Platba

Jsou přijímány běžné platební karty -American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.