STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Airis Boutique & Suites

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Airis Boutique & Suites

Neoficiální popis ubytování

Popis
Boutique hotel s velice kladným hodnocením klientů a s častou návratností. Najdete zde velice hezké prostředí snoubící se s vysokou kvalitou služeb.
Rychlý přehled
hotel jen pro dospělé 16+ výborná vybavenost a kvalita nadprůměrná návratnost
Stručná poloha
v blízkosti 3 chráněných pláží v dosahu centra Chanie (4 km) v blízkosti autobusové zastávky v dosahu taverny a další služby
Poloha
Nový moderní 4hvězdičkový hotel Airis se nachází na klidném místě letoviska Agio Apostoli, na předměstí Chanie. Je jen pár kroků od krásných písečných pláží, které jsou kryté před případným větrem. V okolí samozřejmě najdete tradiční taverny, bary a supermarkety. Velkou výhodou je mimo jiné nedaleká autobusová zastávka, ze které se pohodlně dostanete do historického centra romantického města Chania (vzdáleno asi 4 km).
Pojmenování upoutávky 1
Hotel
Popis upoutávky 1
Art dekorové inetriéry a pokoje.
Vybavení hotelu
Hotel nabízí širokou škálu zařízení a služeb, které uspokojí potřeby každého hosta. V hotelu jsou 2 sladkovodní bazény s lehátky a slunečníky, bazénové ručníky jsou k dispozici na recepci. Soukromí si můžete užít na střešní terase s výhledem na moře. Relaxovat také můžete ve venkovní společné pergole s pohodlným nábytkem v zadní části hotelu. Pro ty, kteří jsou zvyklí na každodenní cvičení, je zde k dispozici malé, ale dobře vybavené fitness zdarma. Celově je areál velmi hezky provedený, s důrazem na každý detail, je použita řada art doplňků. Osobní přístup ke každému z hostů je zde samozřejmostí.
Vybavení pokoje
Útulné pokoje hostům poskytují vše potřebné pro kvalitní pobyt. Pokoje mají balkon nebo terasu. Jsou vybaveny satelitní TV, individuální klimatizací, telefonem, trezorem, WiFi zdarma, vlastní koupelnou s toaletními potřebami. Na pokoji také najdete miniledničku, kávovar a žehličku s žehlícím prknem na vyžádání. Hotel nabízí 56 komfortních pokojů v různých kategoriích: pokoje Standard pro 2 osoby (18 - 23 m2), dále pokoje Superior pro 2-3 osoby (23 - 28 m2) a Junior Suita pro 2-3 osoby (28 -32 m2).
Pojmenování zařízení 1
Dvoulůžkový pokoj
Popis zařízení 1
Dvoulůžkový pokoj je vybaven balkonem nebo terasou. Jsou vybaveny satelitní TV, individuální klimatizací, telefonem, trezorem, Wi - Fi zdarma, vlastní koupelnou s toaletními potřebami. Na pokoji také najdete miniledničku.
pojmenovani_zarizeni_2
Superior pokoj s možností přistýlky
popis_zarizeni_2
Superior pokoj s možností přistýlky je vybaven balkonem nebo terasou. Jsou vybaveny satelitní TV, individuální klimatizací, telefonem, trezorem, Wi - Fi zdarma, vlastní koupelnou s toaletními potřebami. Na pokoji také najdete miniledničku.
Stravování
Kvalitní bohatá snídaně nebo plopenze.
Náš názor
Zařízení nadhcne ty, kteří hledají oázu klidu, kde se snoubí skvělý design s kvalitou služeb. Velkou výhodou je poloha vůči plážím a rovněž tak snadná dostupnost centra s veškerou turistickou vybaveností. Jelikož se jedná o zařízení s omezenou kapacitou, doporučujeme včasnou rezervaci.
Odkaz na WWW
https://www.airissuites.gr
www odkaz popis 1
www.airissuites.gr
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.