STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Bella Vista

Řecko, Ostrovy, Lesbos a Limnos

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Bella Vista

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Eftalou
Poloha
Příjemný hotelový komplex čtyřpatrových budov je umístěn v zahradě, cca 4 km od městečka Molyvos (hotelový bus 3x denně zdarma) a cca 65 km od letiště. Transferový autobus z/na letiště vzhledem k úzkým uličkám nezajíždí přímo k hotelu, nutno dojít se zavazadly cca 20 m do hotelu. Hotel nedoporučujeme pro osoby s omezenou pohyblivostí.
Pláž
Úzká přírodní oblázková/kamenitá pláž Eftalou s průzračným mořem a pozvolným vstupem do moře (doporučujeme obuv do vody) se nachází cca 10 m od hotelu, přístup přes ulici. Plážový servis není k dispozici. Klienti využívají lehátka a slunečníky u bazénu a v zahradě.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, restaurace, bar, WiFi zdarma, velký bazén; lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek (cca 2 EUR/den), možnost parkování.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, fén), klimatizaci, trezor, SAT/TV, balkon nebo terasou s výhledem do okolí; za poplatek minibar. Za příplatek pokoje s výhledem na moře (bez možností přistýlky). Za příplatek pokoje Superior v přízemí s větší terasou.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře bufetovou formou, dopolední a odpolední snack, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v místech a časech určených hotelem.
Sport a zábava
Malé dětské hřiště, možnost návštěvy městečka Molyvos (hotelový bus 3x denně zdarma), 1x týdně řecký večer.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.