STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Divelia Hotel

Řecko, Ostrovy, Santorini, Perissa/Perivolos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Divelia Hotel

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hotel má 18 pokojů. V objektu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V objektu je bar. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Hotel nabízí autopůjčovnu a transfer-servis. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek). Jsou zde business prostory s faxem a kopírkou.

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Je tady sejf. Ke standardnímu vybavení patří varná konvice/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize, DVD přehrávač a WiFi (zdarma). V koupelnách najdou hosté kosmetické potřeby. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Objekt má bazén a venkovní bazén. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. Kdo se nechce vzdát sportu ani při cestování, ten se může věnovat jízdě na kole/horském kole. Za poplatek je dále v nabídce jízda na koni. U externího prodejce je možné objednat jízda na koni. Jsou zde na výběr také různé druhy vodních sportů. Je tu například vodní lyžování, jet ski, jízda na kánoi, plachtění a jízda na katamaránu a za poplatek šnorchlování a potápění. Lze zprostředkovat šnorchlování a potápění. Za poplatek se mohou sportovně založení hosté věnovat cvičení ve fitness studiu. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.