STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kazaviti

Řecko, Ostrovy, Thassos

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kazaviti

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Skala Prinos
Poloha
Menší, dobře udržovaný hotel se nachází v piniovém lese nedaleko pláže. V okolí naleznete taverny s výbornou řeckou kuchyní, centrum Skala Prinos cca 900 m od hotelu. Adresa hotelu: Kazaviti hotel, Prinos 640 04, Thassos
Pláž
Písčito-oblázková pláž cca 150 - 250 m od hotelu, pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek nebo konzumaci v místním baru cca 7 EUR/osoba.
Vybavení
Hotel nabízí pokoje a apartmány, lobby s recepcí, místnost určenou pro snídaně, bazén; osušky pro využití u bazénu zdarma, bar u bazénu, bezdrátové připojení k internetu zdarma v určených veřejných prostorech.
Ubytování
Standardní pokoje pro 2 osoby, individuálně nastavitelná klimatizace (cca 6 EUR/den), koupelna (sprchový kout, WC; fén), SAT/TV, trezor (zdarma), balkón, dětská postýlka na vyžádání. 
Rodinné pokoje až pro 4 osoby, stejné vybavení jako u standartního pokoje, navíc kuchyňský kout s lednicí + ložnice.

Stravování
Snídaně formou bufetu.
Sport a zábava
Sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, stolní tenis, dětské hřiště.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.