STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Nine Muses

Řecko, Ostrovy, Kréta, Agia Pelagia

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

 • Obsahují osobní a citlivé údaje
 • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
 • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
 • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Nine Muses

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Proč právě sem
 • Panoramatický výhled na moře
 • Klidné prostředí
 • Přátelská atmosféra
Poloha
Malý rodinný aparthotel o 9 pokojích v tradičním ostrovním stylu je postavený ve svahu nad městečkem Agia Pelagia. Každý z pokojů je zasvěcený jedné z 9 Múz řecké mytologie - odtud pochází název ubytování (Nine Muses = Devět Múz). V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí a posezením, venkovním terasa s posezením a kavárna/bar. V hotelu není k dispozici výtah.
Ubytovaní
Studia pro 2 osoby (1 místnost) a apartmány až pro 4 osoby (obývací kuchyně s manželskou postelí a oddělená ložnice se dvěma lůžky) jsou vkusně a účelně vybavené. K dispozici je koupelna se sprchou a toaletou, kuchyňský kout s ledničkou a základním nádobím, televize, klimatizace (za poplatek cca 10€/den/klimatizační jednotka - apartmány mají 2 jednotky) a Wi-Fi připojení (zdarma). Ze všech balkonů a teras je nádherný panoramatický výhled na moře.
Výběr konkrétního čísla pokoje
 • studio č. 201 (druhé patro, výhled na moře), 202 "Kalliopi" (druhé patro, výhled na moře) a studio č. 302 "Zeus" (třetí patro, výhled na moře)
 • apartmány č. 102 "Polymnia" a 104 "Thalia" (první patro, výhled na moře)

Do poznámky Vaší objednávky nám prosím napište Vaše požadavky a preference a naši pracovníci Vás budou kontaktovat ohledně aktuálně volných pokojů.
Stravování
Bez stravování. Doporučujeme přikoupení snídaní formou kontinentálního bufetu, které se podávají přímo v hotelu.
Pláž
Nedaleko od ubytování (cca 300 m) se nachází písečná pláž s oblázky, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Směrem na sever se nachází malá přírodní oblázková pláž. K nejznámější pláži Laggada a dalším plážím se pohodlně dostanete procházkou podél pobřeží (20 - 50 minut chůze).
Vzdálenosti
Pláž Agia Pelagia: cca 300 m Centrum letoviska: cca 700 m Letiště: cca 20 km
Slevy pro děti
AŽ 2 DĚTI UBYTOVÁNÍ ZDARMA = až 2 děti mají ubytování zcela ZDARMA, platí pouze letenku a transfer
až 2 děti do 12 let na přistýlkách (3. a 4. lůžko) bez stravování platí pouze 10990 Kč (10/11 nocí). Počet míst je omezen. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit.
Poznámka
Povinná pobytová taxa: 0,50 € za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio, nikoliv za osobu a platí se na místě.

V případě letu na Kythiru je maximální váha odbaveného zavazadla v rámci ceny zájezdu 15 kg/osoba.
Cena zahrnuje
Letenku Praha - Limnos - Kythira - Limnos - Praha včetně všech poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, služby zástupce CK (CK, CK, CK, CK)

Lety z Prahy na ostrov Kythira jsou na obou směrech operovány s mezipřistáním na ostrově Limnos pro výstup a nástup cestujících v této destinaci.
Volitelné doplatky
cestovní pojištění vč. storna: od 65 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby
klimatizace: cca 10€/den, platba na místě
 • 2+0
 • 2+1
 • 2+2
 • 3+0
 • 3+1
 • 4+0
 • 1+0
 • 1+1