STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Poznávací zájezd Řecko - červen

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Poznávací zájezd Řecko - červen

Neoficiální popis ubytování

Poznávací zájezd Řecko - červen

Vydejte se s námi poznávat Řecko. Představíme vám zcela neobjevená místa. Třeba Pelion - nádherný poloostrov nabídne krásné výhledy a může se chlubit také typickými starobylými vesnicemi usazenými v prudkých kopcích. Jeden den zamíříme za poznáváním řecké přírody, netradičně se projdeme krásným kaňonem a během našeho putování nevynecháme ani průzračné řecké moře, kde bude možnost koupání. Samozřejmě se podíváme i na ta místa, která se zkrátka "musí" navštívit - nikdy nespící Atény, známou věštírnu Delfy a zamíříme i do oblak - na kláštery Meteora. A pozor - nebudeme zbytečně ztrácet čas na cestách - přiletíme do Atén a odlétat budeme z Volosu - podívejte se na program zájezdu.

Základní informace
  • Atény, Delfy, Meteora
  • V ceně polopenze
  • Poznání řecké přírody a procházka kaňonem
  • Jeden den na pláži
  • Odlet z Prahy i Bratislavy
Ubytovaní

Naši základnu budeme měnit jen dvakrát. Vždy budeme ubytováni ve 3* nebo 4* hotelu. Může se jednat také o ubytování, které je v Řecku označené jako studia. První dvě noci budeme v Aténách, třetí a čtvrtou noc nám poskytne útočiště Kamena Vourla a poslední 3 noci strávíme u pláže - v Nea Anchialos.

Stravování

V ceně zájezdu je polopenze. Každý den nás čeká hotelová snídaně. Šest ze sedmi večerů je v ceně také večeře. Ta není zajištěna pouze první večer, protože se na hotel dostaneme kolem 23. hodiny.

Bude se jednat většinou o večeře v hotelu, ale může se stát, že vás průvodce vezme do víru města - pak bychom se najedli mimo hotel. Podle velikosti skupiny se bude jednat buď o bufet nebo servírovaná jídla.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.