STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Ralitsa

Řecko, Ostrovy, Thassos, Limenaria

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Ralitsa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
Hotel Ralitsa se nachází přímo u moře a od pláže jej odděluje pouze pobřežní promenáda. Hotel se nachází asi 100 m od centra oblíbeného letoviska Limenaria a má krásný výhled na záliv Limenaria. Pěší chůzí můžete dojít na oblíbené pláže Metalia a Tripiti. Autobusová zastávka 150 m.
Pláž
Vzdálenost - přímo u pláže. Pláž je písečná, místy oblázky. Lehátka a slunečníky formou povinné konzumace z baru Ralitsa.
Ubytovaní
Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje standardní (DBL/TRP Standard) nebo s výhledem na moře (DBL/TRP Sea View), vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, lednice, telefon, Wi-Fi připojení a balkon. Dětská postýlka na vyžádání.
Možnosti obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj Standard / Sea View: 2 dospělí. Třílůžkový pokoj Standard / Sea View: 2 dospělí + 1 dítě do 12 let / 3 dospělí.
Vybavení hotelu
Menší vstupní hala s recepcí, restaurace, bar.
Služby zdarma
Bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorách.
Stravování
SNÍDANĚ - kontinentální formou.
Kategorie
Oficiální kategorie B
Transfer
Předpokládaný transfer z letiště do ubytovací kapacity je cca 110 min. (20 min. z letiště do přístavu. 40 min. trajekt na ostrov, 50 min. busem po ostrově).
Doprava
Letecká společnost Smartwings. Povolená hmotnost zavazadla max. 23 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo. Dítě do dvou let věku může přepravovat jedno odbavené zavazadlo do hmotnosti 10 kg. Slučování zavazadel není povoleno.