STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sea Side Apartments

Řecko, Ostrovy, Kréta, Stalos

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sea Side Apartments

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Sea Side hotel je moderní apartmánový komplex rodinného charakteru s typicky řeckou atmosférou, který se nachází na začátku Agia Mariny na severozápadě Kréty. Leží přímo u krásné písečné pláže. Vzdálenost od města Chanie, nazývané Benátkami východu a Krásou západu, je 7 km. Do Chanie jezdí pravidelná autobusová linka, stejně jako do okolních vesniček. Autobusová zastávka je 50 m od hotelu. V blízkosti se také nachází množství obchůdků, řeckých taveren, restaurací a kaváren. V okolí Agia Mariny naleznete krásné pláže s jemným pískem, ale nad hlavou se vám budou tyčit vrcholky hor a kopcovitá krajina s nádhernou scenérií.
Rychlý přehled
oblíbené ubytování rodinného charakteru s vlastním bazénem leží přímo u dlouhé písečné pláže s jemným pískem Sea Side nabízí ubytování v různých typech apartmánů a studií
Stručná poloha
hotel se nachází u písečné pláže vzdálenost od Chanie 7 km, v pěší dostupnosti od okolních letovisek autobusová zastávka 50 m od hotelu
Poloha
Sea Side Apartments se nachází u dlouhé písečné pláže s jemným pískem. V okolí naleznete množství taveren, kaváren a obchůdků. Letovisko Agia Marina patří k poměrně živějším, moderním prázdninovým letoviskům. Procházkou se můžete vydat i do známých okolních středisek jako například Platanias, se svou 4 km dlouhou písečnou pláží s jemným bílým pískem. Pokud byste chtěli objevit původní řeckou krásu, doporučujeme navštívit město Chania, pláže Gramvousa Flasarna či Elafonisos, Bílé hory nebo velmi známou a navštěvovanou soutěsku Samarii.
Ubytování
Sea Side Apartments nabízí ubytování v apartmánech a studiích s výhledem na moře, s výhledem k bazénu či do okolí. Superior apartmány až pro 4 osoby mají oddělenou ložnici s anatomickými matracemi a 2 balkóny. 1. balkón s výhledem na moře, 2. balkón s výhledem do zahrady či do okolí. Superior apartmány jsou vybaveny klimatizací, sejfem, topením a jsou zvukotěsné. Mají vlastní kuchyňský kout, lednici, elektrickou varnou konvici, koupelnu se sprchovým koutem, fén, TV, rádio, wi-fi zdarma. Apartmány typu A jsou vybaveny klimatizací, sejfem, topením a jsou zvukotěsné. Mají vlastní kuchyňský kout, lednici, elektrickou varnou konvici, koupelnu se sprchovým koutem, fén, TV, rádio, wi-fi zdarma, balkón s výhledem do okolí. Studia s balkónem s výhledem na moře až pro 3 osoby, se nacházejí ve vyšším patře či v přízemí budovy, s přímým vstupem k bazénu. Jsou vybavena klimatizací, sejfem, topením a jsou zvukotěsné. Mají vlastní kuchyňský kout, lednici, elektrickou varnou konvici, koupelnu se sprchovým koutem, fén, TV, rádio, wi-fi zdarma. Hotel dále nabízí studia s terasou pro 2 osoby, které se nachází v přízemí, s výhledem do ulice a jsou vybavena klimatizací, sejfem, topením a se zvukotěsnými dveřmi a okny. Mají vlastní kuchyňský kout, lednici, elektrickou varnou konvici, koupelnu se sprchovým koutem, fén, TV, rádio, wi-fi zdarma Hotel má vlastní recepci, bazén se slunečníky a lehátky. U bazénu je k dispozici bar.
Vybavení pokoje
Nabízíme ubytování v apartmánech a studiích s výhledem na moře, k bazénu či do okolí. Všechny apartmány a studia jsou vybaveny balkónem či terasou, klimatizací, sejfem, topením a jsou zvukotěsné. Mají vlastní kuchyňský kout, lednici, elektrickou varnou konvici, koupelnu se sprchovým koutem, fén, TV, rádio, wi-fi zdarma.
Pojmenování zařízení 1
Studia až pro 3 osoby
Popis zařízení 1
Studia s balkónem s výhledem na moře až pro 3 osoby, se nacházejí ve vyšším patře či v přízemí budovy, s přímým vstupem k bazénu. Jsou vybavena klimatizací, sejfem, topením a jsou zvukotěsné. Mají vlastní kuchyňský kout, lednici, elektrickou varnou konvici, koupelnu se sprchovým koutem, fén, TV, rádio, wi-fi zdarma.
pojmenovani_zarizeni_2
Apartmány až pro 3 osoby
popis_zarizeni_2
Apartmány až pro 3 osoby Typ A se nachází v nejvyšším patře, mají oddělenou ložnici, jsou vybaveny klimatizací, sejfem, topením a jsou zvukotěsné. Mají vlastní kuchyňský kout, lednici, elektrickou varnou konvici, koupelnu se sprchovým koutem, fén, TV, rádio, wi-fi zdarma, balkón s výhledem do okolí.
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno s polopenzí formou bufetu.
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Příplatky k letecké dopravě
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.
Letecky poznámka
Transfery na/z letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.03. 2022. Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech. Parkování u letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2022 pro klienty, kteří nemají možnost využít transfer na letiště (bydlí dále než 30 km od některého z našich nástupních míst). Taxi na letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2022 pro klienty kteří bydlí na území města Prahy.