STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Cerf Island resort

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Cerf Island resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Cerf Island
Poloha
Ostrov Cerf je vzdálený 4 kilometry od Mahé, na Seychelách. Je součástí „St. Anne Marine National Park", kombinovaný pozemní a lodní transfer mezi ostrovy trvá zhruba 40 minut.

Procházka po malinkém ostrově bez silnic, pouze s chodníčky, fascinuje neuvěřitelným přírodním bohatstvím. Jak fauna, tak flóra jsou zde zastoupené zajímavými druhy, mezi které patří například stromy Takamaka, největší druh netopýra vůbec, s místním názvem „Flying fox" nebo želvu obrovskou. Ostrov je obklopený koralovým útesem a podmořský život se zde hemží az 150 zdokumentovanými druhy ryb a mořských živočichů.
Pláž
Hotel Cerf Island Resort leží přímo na pláži. Ostrov je obklopen bílou písčitou pláží a leží v mořském národním parku.
Vybavení
Pro klienty hotelu Cerf Island Resort je vybodováno 24 vil celkem tří typů, recepce, lounge,  2 bazény s výhledem na oceán, 2 restaurace s panoramatickým výhledem ("Zepis" a "1756"), bar o bazénu, koktejlový bar, konferenční prostory, služby prádelny. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Hostům je v resortu k dispozici „La Spa Latanier" s pečlivě sestavenou nabídkou služeb a procedur pro nejvyšší pohodlí. Relaxovat lze dále u bazénu s přívětivím barem. Restaurace s krásným výhledem na moře má v nabídce tradiční i exotické pokrmy velmi vysoké úrovně. Přátelský a perfektně vyškolený personál pečuje o maximální spokojenost svých hostů.   
Internet: Wi-fi připojení je ve vybraných prostorách Cerf Island Resort zdarma.
Ubytování
Cerf Island Resort nabízí svým hostům 24 nádherných vil, citlivě vystavěných s ohledem na okolité prostředí a vkusně zařízených, dle nejvyšších standardů a s odkazem na kreolskou kulturu. 24 vil je rozdělených do tří kategorií, ovšem bez jediného kompromisu směrem k zařízení nebo ke kvalitě služeb.

Hillside Villas: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), postel s nebesy, velkou venkovní koupelnu s dvojitou vanou, velké posuvné dveře na prostorný balkon a krásný výhled na faunu. Velikost: 58 m2 plus 22 m2 balkon, venkovní sprcha, klimatizace, stropní větrák, TV/sat., telefon, DVD přehrávač, trezor, minibar, set na přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa, za poplatek možnost masáže na pokoji. Maximální obsazenost:2 dospělí 
Hideaway Villas: viz Hillside Villas, odlehlé místo se soukromou sluneční zahradou a možností výběru mezi přímým výhledem na moře nebo větší ložnicí. Ideální pro romantické útočiště. Velikost: 58 m2, balkon 22 m2 plus 20 m2 soukromé sluneční zahrady. Maximální obsazenost: 2 dospělí
Želví apartmá: viz Hillside Villas, postaveny kompletně ze dřeva a mají hlavní ložnici s koupelnou a druhou ložnici s oddělenými postelemi s vlastní koupelnou. Ložnice mají vlastní vchod a jsou propojeny přes balkon. Velikost: 72 m2 plus 28 m2 balkon, dokovací stanice pro iPod/iPhone. Maximální obsazenost: 4 dospělí.
Stravování
Snídaně a večeře formou bufetu či menu.
Možnost dokoupení programu all inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu či menu Nealkoholické nápoje Pivo, víno a alkoholické nápoje místní výroby (11:00 - 22:30) Koktejly (18:00 - 23:00).
Sport a zábava
Za poplatek: kajaky, šlapadla, šnorchlování, kulečník, pronájem automobilu, piknik, plavby při západu slunce, rybaření, potápění, výlety do přírody, plachtění, lety helikoptérou.
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Informace
Od 1.8.23 byla zavedena turistická taxa splatná na místě 8 USD na osobu a noc.