STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hilton Seychelles Labriz Resort

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hilton Seychelles Labriz Resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
ostrov Silhouette
Poloha
Ostrov se nachází dvacet kilometrů severozápadně od ostrova Mahé. Resort je sice vyhledáván a velmi oblíben i rodinami s dětmi, ale protože je docela velký, nemáte pocit, že by kolem Vás stále pobíhali děti a rušili Vás při relaxaci.

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, na Mahé, který je vzdálen asi 20 km od resortu. V příletové hale letiště Vás přivítá náš partner, budete vyzvednuti a převezeni cca 20min autem do přístavu  a odtud pojedete lodí cca 40 min do hotelového resortu na ostrov Silhouette Island. Cesta helikoptérou z letiště do hotelu trvá 20 min. Plavba lodí z přístavu Bel Ombre na Mahé do hotelu trvá 40 min. Lodě jezdí dvakrát denně - ráno a odpoledne.  
Pláž
Pláž je po celé délce resortu a i když nemáte zrovna plážovou vilku, místa ke koupání a opalování je pro každého dostatek.   
Vybavení
K aktivitě i odpočinku láká nádherný hotelový bazén, který obklopují lehátka a slunečníky. V hotelu se také nachází skvěle vybavené fitness centrum. Dále je zde 5 restaurací.
Magickou silou vás přitáhnou lázně Eforea Spa, které objímá starověká skála a obklopuje rozlehlá džungle. Nabízí nejrůznější masáže, ošetření obličeje a body scrubs
Ubytování
Ubytování zajišťují prostorné a exkluzivní vily, které vám dopřejí blahodárný odpočinek s výhledem na oceán a okolní ostrovy. V hotelu se nachází několik prostorných vil osmi kategorií, a proto si můžete vybrat přesně podle svého gusta. Každá vila je vybavena připojením k internetu, televizí s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem.

Garden Villas (88 m²) se nacházejí kousek od pláže ve svěžích zahradách. Mají prostornou ložnici a koupelnu, kde najdete vanu a sprchový kout. Koupelna se otevírá do venkovního prostoru, kde se nachází venkovní sprcha. Vily jsou moderně a komfortně vybaveny a mají vlastní terasu. Vhodné pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 1 dítě.

Garden Oasis Pool Villa se pyšní nejen vlastním bazénem, ale také překrásným výhledem do zahrady. Ve vile najdete jednu extra velkou manželskou postel a je ideální volbou pro rodiny, neboť je od pláže vzdálená necelých 25 metrů.

Beachfront Villas (101 m²) mají výhled na oceán, prostornou ložnici, vlastní terasu, venkovní dešťovou sprchu, komfortní a moderní vybavení a elegantní koupelnu. Vhodné pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti.

King Beachfront Villa with Plunge Pool je krásná vila pyšnící se výhledem na Indický oceán, soukromým bazénem a přímým vstupem na pláž. Ve vile najdete postel o velikosti King, samostatnou koupelnu s vanou a sprchou a obývací pokoj. K vile přiléhá terasa, na které se můžete osvěžit pod venkovní děšťovou sprchou. Vhodné pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti.

Deluxe Hillside Pool Villas (185 m²) se ukrývají v tropickém lese, mají vlastní bazén a zahradu, venkovní sprchu, elegantní koupelny, moderní a komfortní vybavení a vlastní altánek. Vhodné pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 3 děti.
Deluxe Beachfront Pool Villas (185 m²) jsou v blízkosti oceánu a chlubí se vlastní terasou, bazénem a venkovní sprchou, mají prostornou ložnici, elegantní koupelnu, moderní a komfortní vybavení a vlastní altánek. Vhodné pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 3 děti.
Stravování
Pokud si klient objedná "polopenzi" má v ceně snídaně a večeře pouze v restauraci Café Dauban.   Pokud si objedná "dine around" má v ceně snídaně a večeře v 5 restauracích (4th Degree / Teppanyaki / Grann Kaz / Sakura / Portobello)

Sport a zábava
Díky svému umístění nabízí resort nespočet volnočasových aktivit v podobě vodních sportů, lodních výletů a procházek ve svěží džungli. Můžete si zde půjčit kola, zahrát si maxišachy, zajít do fitness centra a nebo prostě jen jíst a odpočívat. Dále jsou vám k dispozici tenisové kurty a vodní sporty jako je kajaking nebo potápění. Vyzkoušet si můžete i rybaření na moři.   Hotel také nabízí širokou škálu exkurzí, díky nimž poznáte další krásy Seychelského souostroví. Den můžete strávit na hlavním ostrově Mahé, či na menších ostrovech Praslin a La Digue.
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Informace
Od 1.8.23 byla zavedena turistická taxa splatná na místě 8 USD na osobu a noc.