STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Demänová resort

Slovensko, Nízké Tatry

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Demänová resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Demänová resort: Rekreační pobyt 6 nocí
Informace Minimální délka pobytu 3 noci

7.1.-12.3.2023

1.7.-31.8.2023

Pobyty v období 1.3.-7.3.2023, 1.4.-4.4.2023, 6.4.-9.4.2023 ceny na vyžádání Sleva ve výši 30 % při pobytu během týdne (neděle - čtvrtek) neplatí od 1.7.-31.8.2023 Sleva od 4 nocí 5 % z ceny ubytování Sleva od 5 a 6 nocí

10 % z ceny ubytování

Sleva od 7 nocí 15 % z ceny ubytování Příplatek za snídani

Dítě 3-12 let - 330 Kč / noc

Dospělý - 450 Kč / noc

Příplatek za polopenzi

Dítě 3-12 let - 830 Kč / noc

Dospělý - 1110 Kč / noc

Demänová resort

Demänová Rezort je moderní rodinný rezort splňující veškeré podmínky pro malé dovolenkáře a jejich rodiče. Nachází se v obci Demänová na kraji Demänovské Doliny, která je součástí Národního parku Nízké Tatry. Tento rezort je vhodný jak pro zimní, tak pro letní dovolenou. Součástí je SKI centrum přímo v areálu (3hodinový ski pass zdarma) s 550 metrovým běžkařským okruhem, kluzištěm nebo možnosti Snowtubingu (za příplatek). V létě je v provozu dětský aquapark, dětské hřiště a kontaktní minizoo. V blízkosti areálu je Ski areál Jasná (12km), akvapark Tatralandia (8km). Národní Park Nízké Tatry láká na pěší výlety po okolí. Za příplatek je zde možnost využít lezeckou stěnu, profesionální cyklotrasu s časomírou nebo ohniště. Nejbližší město je Liptovský Mikuláš, vzdálený pouhých 5km od rezortu, který je dostupný autem, na kole nebo pěšky.

Ubytování

Pro hosty jsou zde připraveny moderní kompletně vybavené apartmány v apartmánových domech Limba a Pinea, které jsou koncipované pro 2-8 osob a lze si vybírat mezi jednopodlažními a poschoďovými. Součástí apartmánů je vybavená kuchyň nebo kuchyňský kout. V každém apartmánu je menší terasa. WiFi je dostupné v celém areálu zdarma.

Stravování

V areálu jsou dvě restaurace. Pinus je stylová restaurace s vynikající kuchyni a krbem uprostřed místnosti. Restaurace Safran servíruje indické menu. Kromě toho je zde Panorama coctail bar, pekárna a Snack bar.

Wellness

Ideálním odpočinkem po horské túře nebo zimním lyžování je odpočinek ve wellness zóně s výhledem na hory. Na výběr jsou zde 2 finské sauny, parní a infrasauna s ochlazovací kádi, vířivka a letní bazén. Pro dokonalou relaxaci si lze za příplatek dopřát masáže.

Děti

V Demänová Resort se děti nemají čas nudit. Největší atrakci je zde unikátní několikaposchoďové 3D bludiště, které je v provozu po celý rok a je součásti Fun zony. V létě je otevřený dětský aquapark s vyhřívanou vodou, dětské hřiště s jump parkem a kontaktní minizoo. V sezóně jsou pro děti denně připravovány animační programy se zkušenými animátory, ku příkladu v zimě dětské saunování, večerní minidisco a v létě aktivity na čerstvém vzduchu.

Pobyty se zvířetem

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat v areálu zdarma bez nutnosti rezervace. Najdete zde také dobíjecí stanici elektromobilů.

Zajímavosti v okolí

Tento region je ráj pro turisty. Jsou tady atrakce po návštěvníky v každém věku. Hned za Rezortem začíná několik značených turistických tras s různou úrovni náročnosti. Nejoblíbenější je lanovkou na Chopok a následně Demänovským sedlem a Širokou dolinou. Z náročnějších je pak pěší výšlap na Chopok nebo Ďumbier. Velkým lákadlem regionu je Demänovská ledová jeskyně, která patří k nejstarším jeskyním v Evropě nebo oblíbená Demänovská jeskyně svobody, ke které vede naučná stezka.

Pro ty, kteří si nelibují ve vysokohorské turistice, je v dojezdové vzdálenosti celoročně otevřený největší aquapark na Slovensku Tatraladia (8km) nebo termální lázně a aquapark Bešeňová (20km). Vodní nádrž Liptovská Mara láká na projížďky na lodičkách (slevy pro hosty Rezortu), výbornou regionální kuchyni a procházky (10km). Pro malé návštěvníky je v blízkosti kilometrová letní bobová dráha, která je součásti aktivity Parku Žiarce (5km). V okolí je vícero naučných stezek nejen pro děti.

Pro milovníky zimních radovánek jezdí pravidelně z rezortu zdarma ski bus do jednoho z nejvyhledávanějších lyžařských středisek na Slovensku - Ski Jasná. Je zde 50km perfektně upravených sjezdovek všech obtížnosti. Ski a Bike park Malino Brdo s 35 km upravenými sjezdovkami v létě patří mezi nejlepší bikerské parky na Slovensku (30km).

Destinace

Demänovská dolina - Jasná patří v současnosti mezi nejnavštěvovanější místo Nízkých Tater a k nejhezčím koutům Slovenska. Vděčí za to jistě známým jeskyním a svahům Chopku, který je rájem pro milovníky lyžování.

Také turistické možnosti jsou zde neobyčejně bohaté. Údolím prochází celá řada značených tras a kromě nich je zde i síť procházkových cest. Jasná byl původně název horní části Demänovské doliny a později se rozšířil na její další části. V současnosti má rozsáhlé ubytovací a stravovací kapacity a také lanovky a lyžařské vleky, které vás přiblíží k vrcholům Nízkých Tater. Mezi turisty nejnavštěvovanější patří Chopok (s lyžařským areálem) a Ďumbier. Horní částí protéká říčka Demänovka a Zadná voda. Najdete zde i rozsáhlé morény s krásným Vrbickým plesem a Lukovým plieskom. Tam, kde se pak obě říčky ponoří pod zem, vytvářejí světoznámý systém jeskyní, z niž jsou zpřístupněny Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody.