STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Park Piešťany

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Park Piešťany

Neoficiální popis ubytování

Poloha
wellness a léčebný hotel se nachází v příjemném a tichém prostředí městského parku v blízkosti ramena řeky Váh, asi 300 m od centra. Výhodná poloha v oáze klidu a zeleně je ideálním místem pro relaxaci a načerpání energie. Svým vybavením a zaměřením je předurčen zejména pro lázeňské a relaxační pobyty, sportovní vyžití i turistiku.
Koupání
krytý bazén s vodními atrakcemi (16 x 8,3 m), termální koupaliště Eva, jezero Slňava
Vybavení
restaurace, kavárna s letní terasou, bar a panoramatická střešní terasa, dětský koutek, WiFi připojení na internet. Léčebné procedury poskytované v hotelu - masáž klasická, reflexní, podvodní, lymfodrenážní, shiatsu, ayurvédská, champi - masáž hlavy, masáž lávovými kameny, laseroterapie, magnetoterapie, parafango zábaly, perličková koupel, vířivá vana, elektroterapie a ultrazvuk, oxygenoterapie, kinezioterapie, aquaaerobik a řada dalších. Pro sport a relax je v hotelu bazén s mnoha atrakcemi, jacuzzi, saunový komplex - finská a infra sauna a parní lázeň, fitness, půjčovna horských a trekingových kol, nordic walking, biliár. U hotelu je zabezpečené, kamerou monitorované parkoviště.
Cena zahrnuje
Ubytování:1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky (pro děti), hygienické zařízení, fén, LCD TV, minibar, WiFi internet, rádio, telefon, klimatizace a balkón s posezením. Stravování: polopenze.
Balíčky-programy
RELAX POBYT: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování, 2x/3x/4x/5x/6x/7x polopenze. BEZ PROCEDUR. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, 1x za pobyt 2-hodinový vstup do saunového světa. SENIOR POBYT: 4x/5x ubytování, 4x/5x polopenze, 1x vstupní konzultace s fyzioterapeutem, 1x měkká technika s fyzioterapeutkou, 1x perličková koupel nebo hydromasážní vana, 1x parafango zábal, 1x oxygenoterapie nebo biolampa. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness. WELLNESS POBYT: 2x/3x/4x ubytování, 2x/3x/4x polopenze, 1x uvítací nápoj,1x klasická masáž, 1x parafango zábal, 1x oxygenoterapie. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, 2x za pobyt 2-hodinový vstup do saunového světa. HARMONY POBYT: 3x/4x/5x ubytování, 3x/4x/5x polopenze, 1x masáž lávovými kameny, 1x perličková koupel nebo hydromasážní vana, 1x champi - indická masáž hlavy pro dámu/tibetská masáž pro pána, 1x parafínový zábal na ruce, 1x oxygenoterapie nebo 1x biolampa. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, 2x za pobyt 2-hodinový vstup do saunového světa. LÉČEBNÝ POBYT: 7x ubytování, 7x polopenze, 1x vstupní lékařská konzultace, 10 léčebných procedur na základě doporučení lékaře. Denní vstup do bazénu s vířivkou.
VELIKONOČNÍ POBYT: 3x/4x ubytování, 3x/4x polopenze, 1x klasická masáž, 1x oxygenoterapie, (při pobytu na 4 noci navíc 1x elektroterapie). Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program. LETNÍ ALL INCLUSIVE POBYT: 3x/4x ubytování, ALL INCLUSIVE (snídaně, obědy a večeře formou švédského stolu, dopolední a odpolední malé občerstvení), animační program pro děti i dospělé, volný vstup do bazénu s vířivkou a fitness,
Další služby
Ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou švédského stolu), možnost dietních jídel a jídel pro celiaky. Další stravování a služby dle konkrétního balíčku/programu).
Speciální nabídka
Vstup do krytého bazénu s atrakcemi a do fitness ZDARMA. Zapůjčení županu ZDARMA. WiFi internet ZDARMA.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Dětské ceny nezahrnují léčebné procedury (masáže, zábaly,...). Na místě lze na hotelu přikoupit další lázeňské procedury. Lze zajistit i koupele v termální sirné minerální vodě (zrcadle) a bahenní zábaly, které jsou poskytovány cca 700 m od hotelu. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Parkovné 3 €/den. Pobytová taxa 2,00 €/os/noc se hradí na místě.
Možný pobyt se psem za poplatek cca 30 €/noc (pobyt možný jen na pokojích v 1. a 2. poschodí, maximálně 1 pes na pokoj), dostupnost je nutno předem ověřit.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.