STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Rotunda

Slovensko, Nízké Tatry

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Rotunda

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Informace
* Bezpletné parkování
* Bezplatný vývoz a svoz lanovkou na Chopok
* Certifikát o přenocování v oblacích

Dynamické ceny, které se mohou měnit v závislosti na obsazenosti hotelu a akčních nabídkách. Konkrétní ceny na vyžádání.

V ceně letních pobytů jsou vstupenky do vodních parků a lístky na lanovky. Přesné podmínky jednotlivých bonusů při rezervaci pobytu.

V zimních měsících je v ceně rezervace zahrnutý skipas.

V době letní sezony je pro klienty zabezpečena kyvadlová doprava na trase Lúčky - Zahrádky - Biela Púť a zpět, která návštevníky střediska pohodlně doveze k nástupní stanici nové kabinkové lanovky A6, díky níž se lze dostat až na horní stanici vrcholu Chopok.


Středisko
Jasná
Praha: 590 km, Brno: 360 km, Bratislava: 260 km
Poloha
Hotel Rotunda se nachází přímo na vrcholu Chopku v Nízkých Tatrách. Hotel je součástí nového komplexu vrcholové stanice Rotunda, který spojuje severní a jižní stranu Chopku. Díky novým lanovkám, které propojily obě strany Chopku v roce 2012, je hotel dostupný z jižní i severní strany.
Z jižní strany vás na Chopok vyveze nová 15-místní kabinová lanovka Kosodrevina – Chopok. Ze severní strany je hotel dostupný díky nové moderní lanovce Funitel. Nástupní stanice je v srdci střediska Jasná – Biela púť.
Vybavení
Recepce, restaurace, lanovka
Ubytování
Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a rodinných pokojích. Všechny pokoje jsou komfortně vybavené. Všechny pokoje mají balkon, kde si můžete užívat nezapomenutelnou atmosféru.

*Dvoulůžkový pokoj Deluxe
- balkon, Wifi připojení, satelitní TV a telefon, minibar a trazor, tea set, župany, zabudovaný sušič vlasů

*Rodinný pokoj
- balkon, Wifi připojení, satelitní TV a telefon, minibar a trazor, tea set, župany, zabudovaný sušič vlasů
- manželská postel, palandy jako přistýlky


Stravování
Polopenze
*Snídaně formou bufetu 
*Večeře - 4-chodová formou výběru z Menu
Cena zahrnuje
vývoz na Chopok
bezplatné parkování na parkovišti Biela Púť ( při příchodu ze severní strany ) nebo na velkokapacitním parkovišti Krupová ( při příchodu z jižní strany )
láhev Prosecca
svoz lanovkou směrem dolu
certifikát o přenocování v oblacích

V letní sezoně je v ceně lístek na lanovku a vstupenka do vodního parku. Během jednoho dne je možné zažít obojí. Podmínkou je registrace všech ubytovaných osoby do Gopassu před nástupem na pobyt.

V zimní sezoně je v ceně zahrnutý i skipas ve střediscích Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Starý Smokovec a Jasná. Počet nocí = počet skipasů. Podmínkou je registrace všech ubytovaných osoby do Gopassu před nástupem na pobyt.

Lyžování
Jasná
nadmořská výška: 940 m - 2000 m  

Největší a jedno z nejvyhledávanějších středisek na Slovensku nabízí špičkové lyžování pro začínající, pokročilé i zkušené lyžaře. Díky vysoké nadmořské výšce a výbornému umělému zasněžování má středisko výborné lyžařské podmínky.  Snowboardisté ocení jeden z nejlépe vybavenách snowparků na celém Slovensku. Pro běžkaře je v areálu 11 km běžeckých tratí.
Středisko nabízí 21 km modrých, 18 km červených a 7 km černých sjezdovek. K přepravě slouží 5 kabinových lanovek, 8 sedačkových lanovek a 10 vleků.