STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Sorea Hutník I.:Relax pobyt

Slovensko, Vysoké Tatry

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Sorea Hutník I.:Relax pobyt

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Hotel Sorea Hutník I.:Relax pobyt 5 nocí
Informace 1 dítě do 8 let se dvěma platícími dospělými na přistýlce zdarma Příplatek za oběd - dospělý 230,- Kč noc Příplatek za oběd - dítě 180,- Kč noc Příplatek za neobsazené lůžko 260,- Kč noc Apartmán 2+2 940,- Kč noc

Rodiny s dětmi se mohou ubytovat v rodinných pokojích (dva dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi) nebo ve dvoulůžkových pokojích s možností 2 přistýlek. Příplatek jen v případě neobsazeného lůžka

260,- Kč

noc

Všichni klienti ubytování v síti hotelů SOREA mají slevu:

na vstup do centra Wellness Svět Regenerace a

oddychu v hotelu Trigan

30 % ze základní ceny

na vstup do Aqua Relax centra v hotelu Sorea Titris

v Tatranské Lomnici

30 % ze základní ceny

na bowling v hotelu Sorea Hutník v Tatranské Matliare

20 % ze základní ceny

na vstup do hotelového bazénu s termální vodou

v hotelu Sorea Máj v Liptovském Jánu

30 % ze základní ceny

na vstup do Wellness URANIA v hotelu Sorea Urán

v Tatranské Lomnici

30 % ze základní ceny

Hotel Sorea Hutník I.

Hotel Sorea Hutník I. *** leží v klidném prostředí obce Tatranské Matliare, pod úpatím Lomnického štítu jen 3 km od Tatranské Lomnice. Díky své malebné poloze a široké nabídce sportovně-relaxačních služeb je skvělou dovolenkovou destinací. V blízkosti hotelu se nachází národní přírodní rezervace Prameniště s nejzachovalejším borovicovo-břízovým porostem v tatranské oblasti. Hned u hotelu je dětský lyžařský vlek, který hosté hotelu Hutník mohou využívat zdarma.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích s možnosti jedné nebo dvou přistýlek. Ke standardní výbavě patří koupelna, WC, telefon a televize se satelitním příjmem. Většina pokojů má balkon. V hotelu je možnost si zapůjčit fén nebo žehličku. Nově bezplatné Wi-Fi připojení v celém hotelu.

Gastronomie

Speciality slovenské a mezinárodní kuchyně můžete ochutnávat v hotelové restauraci. Snídaně a večeře jsou podávány formou teplých a studených bufetových stolů. Během poledne mají hosté na výběr ze čtyř až pěti servírovaných jídel včetně vegetariánského. Příjemné posezení a širokou nabídku nápojů poskytuje aperitiv bar. Hotel disponuje prostory vhodnými pro uspořádání konferenci, seminářů a společenských akcí.

Wellness

Příjemnou relaxaci nabízí hotelový krytý bazén (15 x 6 m), mořská koupel a suchá sauna. Nechybí ani nabídka klasických masáží.

Hotelové služby a vybavení

V hotelu se dále nachází dětský koutek, bowling, fitness centrum, tělocvična, stolní tenis, biliár, kulečník, minigolf, hřiště, informační služby, prodej suvenýrů, směnárna a půjčovna společenských her. K hotelovým službám patří organizace kulturních a společenských posezení u lidové hudby, diskoték.

Zvířata

V hotelu je možné ubytování s domácím mazlíčkem za poplatek 10 €/noc, platba na hotelu.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat před hotelem.

Okolí

V zimní sezoně je hostům k dispozici lyžařský vlek situován přímo v areálu hotelu. Tento vlek doporučujeme dětem a začátečníkům. Pro zkušenější lyžaře jsou připravené okolní sjezdovky např. v Tatranské Lomnici, na Skalnatém plese nebo v Ždiari. Okolí hotelu je vhodné pro běžecké lyžování.

V letní sezoně jsou Tatranské Matliare ideálním výchozím bodem pro méně náročné procházky a výlety do Tatranské Kotliny, Tatranské Lomnice, Medvědí louku ale i vysokohorské túry např. do doliny Zeleného plesa, na Kopské sedlo, Jahňací štít a další. Poblíž hotelu se nachází golfové hřiště.

Destinace

Tato menší rekreační obec je krásným východiskem do východní části Vysokých Tater. Leží nedaleko Tatranské Lomnice směrem na Tatranskou Kotlinu. Obklopené horami jsou ideálním místem pro léčbu chorob dýchacího systému. Jsou zejména vojenskými lázněmi, ale své služby poskytují i veřejnosti.

Doporučujeme krásné túry na Chatu při Zelenom plese odtud třeba až na Jahňací štít.