STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Lázeňský dům Salvator: Víkendový pobyt Klasik +

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Lázeňský dům Salvator: Víkendový pobyt Klasik +

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Lázeňský dům Salvator: Víkendový pobyt KLASIK + 3 noci
Infornace k pobytu Příplatek za speciální požadavky při nástupu nebo v době pobytu ze strany klienta např. změna pokoje, lázeňského domu, orientace pokoje Cena na vyžádání
Lázeňský dům Salvator

Lázeňský dům Salvator se nachází v nejmladších slovenských lázních Kúpele Nimnica v okrese Púchov. Léčí se zde nemoci oběhového, trávicího a dýchacího ústrojí, dále nemoci z povolání a ženské nemoci. Minerální voda zde byla objevena v roce 1953 při budování přehrady a roku 1959 lázně začaly svůj provoz. Salvator je kompletně zrekonstruovaný lázeňský dům. Od hlavní budovy lázní Balnea Grand je vzdálený přibližně 50 metrů. V této hlavní budově je poskytováno jak stravování formou samoobslužných bufetových stolů, tak i wellness procedury. Dvoulůžkové pokoje typu Klasik poskytují maximální pohodlí. K dispozici je zde výtah. Lázně se nachází asi 14 km od Povážské Bystrice. V blízkém okolí můžete podniknout turistické výlety do Javorníků, Strážovských vrchů nebo na nosickou Přehradu mládeže.

Ubytování

Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích typu Klasik. Většina pokojů disponuje balkonem. Kapacita ubytování je cca 170 lůžek. Součástí vybavení pokojů je sociální zařízení, fén, TV SAT, telefon, WiFi, trezor, chladnička. V budově je k dispozici výtah.

Gastronomie

Stravování je poskytováno formou samoobslužných bufetových stolů přímo v jídelně Fiesta, v hlavním lázeňském domě Balnea Grand. Zde je také hotelová restaurace Impresia, která nabízí chutná jídla, alko nealko nápoje, denní tisk, knihovnu a přidanou hodnotou je nádherný výhled do okolí. Přímo v lázeňském domě Salvator se nachází Cafeteria Paris s posezením uvnitř i na prostorné terase, kde si můžete posedět nad šálkem výborné kávy. Přímo v lázeňském domě Balnea Grand se nachází Café Balnea & Kiosek. Kavárna má kapacitu pro 100 hostů. Můžete si zde zpříjemnit čas čekání na procedury a večer se zde konají taneční zábavy.

Wellness

Wellness centrum, které se nahází v LD Balnea Grand, nabízí bazén s masážními tryskami, whirpool, sauny (bylinková, infra, parní a finská), tepidária, Kneippovy lázně. Svůj čas můžete také strávit v solné jeskyni, která napomáhá při léčbě horních a dolních cest dýchacích, snížené činnosti štítné žlázy, onemocnění zažívacího traktu, dermatologických onemocnění, neurózy, stresu a vyčerpanosti, alergií, astmatu. Využít zde můžete také mimotělní šokovou vlnovou terapii, která se využívá k léčbě onemocnění pohybového aparátu, v ortopedii, revmatologii, chirurgii a sportovní medicíně.

Rekreace a sport

Lázně pořádají zajímavé kulturní, hudební a společenské akce. Je zde možnost opékání v altánku, posezení s přáteli v Kursalonu s barem a krbem. K aktivnímu oddechu lze využít multifunkční hřiště, nordic walking, kardioprocházky po vyznačených trasách, rybolov, stolní tenis, fitness, biliard, šachy. Výlety do okolní přírody lze podniknout jak na kole tak pěšky. Nejbližším návštěvním místem se může stát městečko Púchov nebo vzdálenější Povážská Bystrica. V okolí lze navštívit Javorníky, Súľovské skály, nosickou Přehradu mládeže či vrch Holíš.

Hotelové služby a vybavení

Hotel má vyšší patra dostupná výtahem. Celý hotel je nekuřácký. Na recepci LD Balnea Grand je možné si zapůjčit crossové kolo nebo elektrokolo.

Zvířata

Pobyt se zvířaty zde není povolen.

Parkování

Nehlídané parkoviště je za poplatek v areálu lázní.

Destinace

Lázně Nimnica leží mezi městy Púchov a Považská Bystrica v severozápadní části Slovenské republiky. Lázně jsou nejmladší slovenské lázně se zajímavou historií. Pyšní se titulem minerální perla Slovenska.

Lázeňská léčba je založena na účinkách minerální vody.

Indikace: • nemoci oběhového ústrojí, • nemoci zažívacího ústrojí, • nemoci z poruchy látkové přeměny a žláz s vnitřní sekrecí, • netuberkulózní nemoci dýchacích cest, • ženské nemoci, • onkologické nemoci, • nemoci z povolání

Samotné lázně sestávají z několika lázeňských domů rozmístěných v lázeňském lesoparku. Léčebné domy jsou situovány na výběžku vrchu Javorníky zasahující do vodní nádrže Přehrady mládeže a nabízejí na výběr několik druhů pobytů.

Proč Lázně Nimnica:

- nízké ceny

- dobrá dopravní dostupnost, nedaleko hranic s ČR

- nádherné přírodní prostředí v okolí

- možnost kombinace odpočinku, léčby a relaxu s turistikou, cykloturistikou nebo poznáváním historických památek