STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Štrbské Pleso - Hotel Ovruč

Slovensko, Vysoké Tatry

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Štrbské Pleso - Hotel Ovruč

Neoficiální popis ubytování

Balíček 1
Rekreační pobyt zahrnuje ubytování ve zvoleném apartmánu v počtu dle zvolené délky pobytu, Wi-Fi, parkování. V období od 21.3. do 26.6. minimální počet nocí o víkendu 2, v sezónním období min. 3 noci a v období 28.12.2022-8.1.2023 je možné se ubytovat na min. 5 nocí.
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?
Hotel Ovruč, nově otevřený apartmánový dům, nabízí moderní ubytování v srdci nádherných Vysokých Tater. Jeho ideální poloha přímo volá po lyžařských dobrodružstvích a turistických výpravách, přičemž zároveň nabízí možnost klidné dovolené obklopené panenskou přírodou. Představuje dokonalou kombinaci klidného prostředí, obklopeného přírodou, a blízkosti srdce lyžařských středisek a turistických tras. Ubytovaní hosté mají možnost příjemně si zrelaxovat v elegantním wellness centru. Ve wellness centru čeká pestrá nabídka 3 typů saun, vířivka k odpočinku, klidná místnost pro relaxaci a svěží ochlazovací zóna. Těšte se na relaxační únik od každodenního shonu. Vstupte do světa plného emocí a vychutnejte si momenty, které vám Hotel Ovruč nabízí.
Poloha
Hotel v klidném prostředí Štrbského Plesa. Díky výborné poloze hotelu se za pár minut chůze dopravíte k nádraží a k hlavní atrakci - Štrbskému plesu to máte jen 10 minut. Bonusem je také blízká dostupnost k lyžařským střediskům a nejpopulárnějším turistickým chodníkům, pár minut pěšky je stanice tatranské električky.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, wellness (3 typy saun, vířivka k odpočinku, klidná místnost pro relaxaci a svěží ochlazovací zóna)*, Wi-Fi (zdarma), parkoviště. *ubytovaní hosté hotelu mají možnost příjemně si zrelaxovat v tomto elegantním wellness centru za pouhých 15 € na 2 hodiny. Kapacitu wellness centra tvoří 10 osob a je otevřená i pro hosty ubytované v Lake Resort.
VYBAVENÍ POKOJŮ
2lůžkový apartmán, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén), ložnice (manželská postel), vybavená kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, Nespresso kávovar, mikrovlnka, myčka nádobí), jídelní stůl, obývací kout s pohovkou, TV SAT, Wi-Fi (zdarma) balkón. 2lůžkový apartmán Deluxe vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), ložnice (manželská postel), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavená kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnka, myčka nádobí, Nespresso kávovar), jídelní stůl, TV SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón. 2lůžkový apartmán Premium vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), ložnice (manželská postel), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavená kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnka, myčka nádobí, Nespresso kávovar), pračka, jídelní stůl, TV SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón. 2lůžkové Studio Galerie vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), ložnice (manželská postel), otevřená ložnice v patře (jednolůžko), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavená kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnka, myčka nádobí, Nespresso kávovar), pračka, jídelní stůl, TV SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón. 2lůžkové Studio Deluxe vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), ložnice (manželská postel), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavená kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnka, myčka nádobí, Nespresso kávovar), pračka, jídelní stůl, TV SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón. 2lůžkové Studio Standard vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), ložnice (manželská postel), obývací pokoj s pohovkou, vybavená kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnka, myčka nádobí, Nespresso kávovar), pračka, jídelní stůl, TV SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón.
Stravování
vlastní - apartmány mají plně vybavenou kuchyňku.
TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
V hotelu: V rámci hotelu je ubytovaným hostům k dispozici moderní wellness s kapacitou 10 osob, který nabízí 3 druhy saun, vířivku, odpočinkovou místnost a ochlazovací zónu. ○ V okolí: Ať už jste zarytý turista, nadšený lyžař nebo si chcete dopřát chvíle oddechu, okolí Štrbského Plesa je pro Vás ideální lokalitou. Štrbské Pleso, které se nachází v obci Štrba se považuje za jedno z nejpopulárnějších turistických středisek ve Vysokých Tatrách. Zimní sezóna je ideální pro nadšence různých zimních sportů. Lyžařské středisko Štrbské Pleso nabízí až 8 lyžařských sjezdovek se 6 lanovkami a vleky. Návštěvníci se potěší i Běžkařskému areálu s více běžkařskými drahami vedoucím po okolí Plesa. Pro milovníky vysokohorské turistiky a lyžování jsou dostupné vyhrazené skialpinistické trasy, které lze absolvovat buď s průvodcem nebo samostatně. Léto láká turisty trávit volný čas objevováním přírodních krás a nasáváním čerstvého tatranského vzduchu v okolí Štrbského plesa. Oblíbenou letní aktivitou je právě člunkování na hladině plesa, které má v letních měsících magickou atmosféru, kterou rozhodně musíte zažít. Jako zábavnou atrakci dáváme do pozornosti populární Veverčí park, který se skládá ze 2 tratí pro malé i velké veverky. Určitě nepohrdněte ani jízdou v tradiční Zubačce, která jezdí přímo za do obce Štrba, za návštěvu rozhodně stojí i vyhlídkové věže Monte Mory a Tatras Tower, které situují nedaleko samotného plesa.
CENA ZAHRNUJE
ubytování, parkování
CENA NEZAHRNUJE
dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.