STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Bohinj

Slovinsko, Bohinjské jezero

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Bohinj

Neoficiální popis ubytování

Bohinj hotel

Hotel se nachází uprostřed úžasné přírody Triglavského národního parku, ve městečku Ribčev Laz a nadchne vás svou výjimečnou architekturou, úžasným jídlem a krásným designem interiéru. To vše se prolíná s místními tradicemi. Je to magické místo, kde dramatické alpské hory slouží jako kulisa krásného jezera Bohinj.
Hotel disponuje 69 pokoji (některé disponují dveřmi spojujícími je s vedlejším pokojem) a je celý klimatizován. Pokoje jsou vyzdobeny pečlivě vybranými materiály a siluetou pohoří Bohinj.

1/2 pokoj Classic - 24-25 m2, pro max. 2 osoby. V pokoji je i psací stůl.
1/2 pokoj Classic s balkonem - 24-25 m2, pro max. 2 osoby
1/2+1 pokoj Comfort - 28-32 m2, pro max. 3 osoby
1/2+1 pokoj Comfort s balkonem - 28-32 m2, pro max. 3 osoby
1/2 Superior Suite - 48 m2, pro max. 2 osoby. V pokoji se nachází jacuzzi a sedací souprava.
1/2+2 pokoj Family - 25+19 m2, pro max. 4 osoby. Rodinný pokoj se skládá ze dvou propojených pokojů - klasický dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí velikosti King a malý dvoulůžkový pokoj s francouzským lůžkem. Ideální řešení pro rodiny, které chtějí mít neprůchozí pokoje a výhodou jsou i 2 koupelny.
Vybavení: koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, LCD TV, telefon, trezor, minibar, rychlovarná konvice, klimatizace, Wi-Fi

Hotel Bohinj se nachází na malém kopci hned vedle jezera Bohinj a většina jeho pokojů nabízí dechberoucí výhled na jezero a Alpy. Jezero je jen kousek od hotelu a umožňuje mnoho letních aktivit.
Tato destinace je ale celosezónní a umožňuje poměrně bohaté vyžití po celý rok. Plavání v létě, lyžování a snowboarding v zimě, turistika a cyklistika na jaře a na podzim - vše dokonale sladěno s nezapomenutelnou atmosférou samotného hotelu.

Hotel nabízí i různé teambuildingové aktivity - Honba za pokladem, Olympijské hry v Bohinji, Velký turnaj v kanoích, Západ slunce na kánoích, řízená ochutnávka ginu, Arty Party, Bohinj ski FLYer a trekking, tvorba ledových soch atp. Konferenční sál se nachází v přízemí hotelu a díky rozmanitosti uspořádání umožňuje přizpůsobit se vaší události tím nejlepším možným způsobem. Sál je vybaven LCD projektorem, promítacím plátnem a mikrofonem. Maximální kapacita a dispoziční možnosti: U-dispozice: 26+, Učebna: 30+, Divadlo: 50.

Během dne a večera můžete relaxovat v krásné zahradě s ohništěm. Pokud raději zůstanete uvnitř, užijte si Venkovský pokoj s terasou pro odpočinek u kávy nebo během obchodních jednání, školení či seminářů. Terasa s krásným výhledem do hotelové zahrady je jako stvořená pro menší oslavy a podobné příležitosti.

GASTRONOMIE
Kuchyně je pečlivě promyšlená a zajišťuje příjemnou kulinářskou cestu od snídaně až po a la funky bistro menu, které se sezónně obměňuje. Vybraná jídla s místním nádechem a širokým výběrem slovinských vín dodají zážitek sama o sobě. Restaurace (s bistrem) má kapacitu až 120 osob; bistro max. 40 osob, terasa max. 30 osob.

WELLNESS & SPA
Rozmazlování ve wellness a spa, kde se spojuje krása přírody s alpským vzduchem a přírodními živly by měly být vaší další zastávkou. Začít ráno se snídaní s výhledem na Alpy a pokračovat finskou a tureckou saunou je relaxační sen. Pro ty, kteří se rozhodnou pro více soukromí, je zde soukromá část wellness zóny. Hotel disponuje i venkovním whirpool bazénem.

Destinace

Bohinj leží v srdci Triglavského národního parku. Triglavský národní park (TNP) je jediným národním parkem ve Slovinsku. Své jméno dostal podle Triglavu, který se v srdci parku tyčí nejvýše (2864 m) a je také nejvyšším slovinským vrcholem. Kromě ochrany přírody a zachování kulturní krajiny je Triglavský národní park místem, ve kterém se bádá, vzdělává, nachází odpočinek a prožívá příroda. Každé léto v Bohinji je jedinečným zážitkem. Šum vody, klid přírody, kouzelná hra slunce s barvami podzimu a bílá nádhera v zimě. Z mnoha kulturních, historických a přírodních památek jmenujme například Vogel, vodopád Savica, Alpské muzeum, Ďáblův (Hudičev) most, Studor, Triglavská jezera a řeku Sáva Bohinjka.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.