STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Terme Krka - Vila s bazénem a výhledem na moře

Slovinsko, Strunjan

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Terme Krka - Vila s bazénem a výhledem na moře

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Terme Krka - Vila s bazénem a výhledem na moře

Strunjan je díky své výjimečné poloze a přírodnímu prostředí jedním z nejidyličtějších míst na slovinském pobřeží. Nachází se jen něco málo přes hodinu jízdy od Lublaně. Blízká letiště zahrnují Terst, Lublaň, Benátky a Rijeku.
Vyhlášené slovinské lázně a thalassoterapeutické centrum se nacházejí v chráněném krajinném parku na slovinském pobřeží. S až 2 300 hodinami slunečního svitu za rok nabízí Talaso Strunjan četné možnosti jak pro odpočinkovou, tak aktivní dovolenou a samozřejmě si tu užijete blahodárné účinky vody Středozemního moře, podnebí, bahna a soli.
Vila se zahradou je určena až pro šest osob. K dispozici jsou tři ložnice o obytné ploše 105 m2. Hlavní ložnice má manželskou postel velikosti King (180 x 210 cm) a vlastní koupelnu s tropickou sprchou a vysoušečem vlasů. V ložnici je k dispozici TV, telefon a minibar. Dvě menší ložnice mají postel 140 x 210 cm a TV a sdílejí společnou koupelnu se sprchou. Na prostorný centrální obytný prostor s kuchyní a velkým jídelním stolem pro 6 až 8 osob navazuje terasa s venkovním bazénem, sprchou a lehátky a terasa s posezením pro odpočinek s výhledem na moře. Kuchyně je vybavena drobnými spotřebiči, troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou a lednicí s mrazícím boxem. Internetové připojení je ve vile bezdrátové. Součástí vily je také kombinovaná sauna (finská a infrasauna) a relaxační místnost - pro masáže a další procedury. Samostatně stojící vila se zahradou je přístupná po schodech a je tou správnou volbou pro uzavřené skupiny více lidí, kteří chtějí společně strávit pár pohodových dní dovolené. Parkování je pro hosty zdarma.

WELLNESS, BAZÉNY, SAUNY
V hotelu Svoboda jste jen pár kroků od vyhřívaných bazénů s mořskou vodou, Vitarium Spa & Thalasso a dalších zařízení Talaso Strunjan. Ve wellness centru Vitarium Spa & Thalasso na vás čekají detoxikační fango zábaly, masáže, osvěžující kosmetické procedury, relaxační a antistresové koupele, whirpool a příjemný svět saun v Talaso Strunjan. Užijte si útulné, léčivé teplo finské, turecké a infrasauny, aromasaunu nebo specialitu - saunu s celou stěnou z růžové himalájské soli, která obohacuje vzduch o záporné ionty soli. Tyto ionty pomáhají čistit organismus a zmírňují dýchací potíže, bolesti v krku, bolesti hlavy, kožní problémy a revmatismus. Mají také antibakteriální vlastnosti. Nová parní sauna se solným peelingem pomocí soli ze sečovlských solných pánví blahodárně působí na pohybové a dýchací ústrojí, použité éterické oleje pročišťují dýchací cesty a posilují imunitní systém. Solný peeling zanechá vaši pleť zářivější. Po saunování a horkých koupelích vřele doporučujeme se zchladit a osvěžit třením sněhu nebo ledu na teplém těle v ledové fontáně. Příjemné mravenčení je dobrým znamením oživeného krevního oběhu, který pomáhá posilovat imunitní systém.
Přijeďte do Strunjanu a užijte si blahodárné účinky teplé mořské vody. V Talaso Strunjan se můžete koupat "v moři" po celý rok - v teplých letních dnech ve Strunjanském zálivu a po celý rok ve vyhřívaných bazénech s mořskou vodou. Od poloviny dubna do října můžete využívat venkovní bazén o velikosti 114 m2 s teplotou vody 26 až 28 °C. V chladnějších dnech si můžete užít krytý bazén o rozloze 432 m2, který je naplněn mořskou vodou ohřívanou na 32 °C. K dispozici je také masážní bazén 59 m2 a dětský bazén.
Ve Strunjanu nabízí účinnou léčbu potíží pohybového aparátu a dýchacích cest. Poskytují odbornou rehabilitaci při onemocněních pohybového aparátu a úrazech. Provozují tu léčebné programy pro osoby s degenerativními revmatickými onemocněními, bolestmi páteře a osteoporózou. Rehabilitační programy jsou k dispozici také pro pacienty s poruchami dolních končetin (kyčle, koleno a kotník) a ramen a také pro ty, kteří nedávno podstoupili operaci těchto částí těla. Strunjan je díky kombinaci léčivého mořského vzduchu a špičkových zdravotních služeb již dlouho oblíbenou destinací pro každého, kdo má dýchací potíže. Zaměřují se především na léčbu astmatu, chronických obstrukčních plicních nemocí (CHOPN) a zánětů horních cest dýchacích a na rehabilitaci pacientů po operaci dýchacích cest.

AKTIVITY, VÝLETY
Užijte si krásu chráněného krajinného parku Strunjan, který nabízí nespočet příležitostí k procházkám, cyklistice, běhu a výletům. Ze Strunjanu vede osm dobře značených stezek o celkové délce 80 kilometrů. Pobyt ve Strunjanu můžete také využít k výletům po některých krásných pobřežních městech a vesnicích, podzemních jeskyních a dalších památkách.

Destinace

Strunjan je malá obec ve Strunajské zátoce mezi Piranem a Izolou, která je výchozím místem do přírodních rezervaci Strunjan a Stuža, kde najdete jak vysoké útesy, tak solné pánve - Strunjanské soliny. Zajímavostí je také dříve železniční tunel Valeta dlouhý 550 m, který je v současnostu určen již jen pěším, běžcům a cyklistům, jelikož je součástí trasy Parenzana - Cesta přátelství. Na pobřeží jsou zátoky a v nich vybudované hotelové resorty určené těm, kdo si přejí spíše klidnou dovolenou.