STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Wellness Hotel Sotelia: Akční pobyt

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Wellness Hotel Sotelia: Akční pobyt

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Wellness Hotel Sotelia: Akční pobyt 5 nocí
Informace Příplatky

Příplatek za plnou penzi

500,-- / dospělý

320,-- / dítě od 5 do 12 let

Příplatek za vstup wellness Orhidelia ve všední dny (dva vstupy denně)

21,5 € / osoba *

Příplatek za vstup wellness Orhidelia v pátek a sobotu a během svátků (dva vstupy denně)

33,0 € / osoba *

Příplatek za vstup rodinného wellness Termalia Family Fun ve všední dny

11,0 € / osoba *

6,0 € / dítě 5-14 let

Příplatek za vstup rodinného wellness Termalia Family Fun v pátek a sobotu

14,0 € / osoba *

9,0 € / dítě 5-14 let

*příplatky se hradí na místě

Slevy

Dítě do 5 let na přistýlce

ZDARMA

Dítě od 5 do 12 let na přistýlce

50% sleva

Dítě od 5 do 12 let na lůžku

30% sleva

Osoba starší 12 let na přistýlce

15% sleva

Akce

Sleva za pobyt od 4 do 6 nocí

10% na celou rezervaci

Sleva za pobyt od 7 nocí

15% na celou rezervaci

V období svátků a letních prázdnin Jedno dítě do 12 let v pokoji se dvěma dospěými osobami zdarma

Příplatek za vstup do Termalija Family Fun 10 € / dospělý / den (všední dny)
12 € / dospělý / den (pátek, sobota, svátky)
5 € / dítě 5-14 let / den (všední dny)
7 € / dítě 5-14 let / den (pátek, sobota, svátky)
Příplatek za vstup do Wellness Orhidelia 20 € / dospělý / den (všední dny)
29 € / dospělý / den (pátek, sobota, svátky)
Příplatek za vstup do saunového světa Termalija 12 € / dospělý / den

Wellness Hotel Sotelia

Wellness Hotel Sotelia ****SUPERIOR je luxusní hotel ležící v lázních Terme Olimia u chorvatských hranic poblíž největšího termálního slovinského akvaparku Aqualuna. Svým elegantním vzhledem, komfortem, klidným prostředím, výbornou gastronomii a nejlepším wellness centrem ve Slovinsku nadchne i náročnější klientelu.

Hotel má vlastní wellness centrum Spa Armonia a navíc je krytou chodbou propojen s rodinným wellness centrem Termalia a elegantním wellness centrem Orhidelia, určeným pouze pro osoby starší 15 let.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v jedno a dvoulůžkových pokojích typu SUPERIOR, rodinných pokojích a apartmánech. Ke standardní výbavě patří manželská postel 180 x 200 cm nebo dvě oddělitelné postele 90 x 200 cm, LCD TV se satelitními programy, klimatizace, trezor, minibar, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a internetové připojení WIFI. Některé pokoje mají balkon a možnost přistavit přistýlku. Apartmány typu Executive Suite a Deluxe Suite mají ve své výbavě vířivku.

Gatronomie

Výborné lokální, národní i mezinárodní speciality můžete ochutnávat v hotelové restauraci Basilicum s terasou. Jídla jsou zde podávány formou bufetových stolů. Snídaně jsou od 7:00 do 10:00 a u večeře můžete posedět od 18:30 do 21:00. Přímo v centru lázní na náměstí se nachází stylová kavárna a restaurace Lipa, nabízející výborná jídla kozjanské kuchyně včetně bezlepkových variant a kvalitní slovinská vína. Náročnější gurmáni mohou zavítat do à la carte restaurace Gratiola a nechat se nadchnout sofistikovanými kombinacemi chutí a promyšlenou prezentací jídla. Večery lze trávit v nočním baru Žafran nebo v baru Barago. Na ochutnávku vína láká vinný sklep Virstain a na taneční večery Barago Bar.

Wellness centrum

Hotel nabízí vlastní bazény s termální vodou v wellness centru Armonia a přímé spojení krytou chodbou s unikátním wellness centrem Orhidelia a rodinným wellness centrem Termalija Family Fun.

THERMALIA FAMILY FUN je největší rodinné wellness centrum svého druhu ve Slovinsku. Je důmyslně koncipováno tak aby poskytlo relaxaci všem generacím. Unikátně vytvořené bludiště bazénů a odpočinkových zón umožnuje najít si svůj oblíbený kout a užívat si pocitu soukromí. Děti se mohou těšit na vnitřní a venkovní bazén (teplota vody 32-36°C), lezeckou stěnu přímo v bazénu, rychlou řeku, interaktivní hernu, kino 7D, dětský koutek, bazén s kuličkami, pískoviště nebo tobogán se světelnými efekty. Maminky s nejmladšími dětmi ocení místnosti na kojení a přebalování nebo kuchyňky na ohřátí dětských jídel. Dospělí mohou relaxovat v termálních bazénech s podvodní masáží, ve vířivkách (teplota vody od 34-36 °C), v saunovém světě s finskými saunami, tureckými lázněmi, meditační saunou, solnou komorou a Kneippovým chodníkem nebo ve vodním baru s výhledem na bazény. Bazény jsou v provozu ve všední dny od 8:00 do 22:00 a v pátky a soboty od 8:00 do půlnoci. Sauny se otevírají denně v 11:00 a končí provoz ve stejnou dobu jako bazény.

WELLNESS ORHIDELIA je wellness centrum, který je určený pouze pro osoby starší 15 let. Již několik let je nejlepším wellness centrem ve Slovinsku. Vyniká svým velmi zajímavým architektonickým stylem souznějícím s okolní přírodou. Příjemný pocit relaxace navozuje barva interiérů laděná do fialových tónů. Kromě relaxačních vnitřních a venkovních termálních bazénů (teplota vody od 29 do 32°C) zde najdete divokou řeku s masážními lehátky, nudistickou terasu s venkovním bazénem, magickou světelnou jeskyni, gejzíry, vodní bar, saunový svět s finskou, parní a meditační saunou a saunovými rituály, odpočinkové prostory a širokou nabídku masáží a relaxačních procedur. Wellness centrum je otevřeno ve všední dny od 9:00 do 22:00 a v pátky a v soboty od 9:00 do půlnoci.

Hotelové vybavení

Hostům je k dispozici 24hodinová recepce, úschovna zavazadel, prodej denního tisku a suvenýrů, společenská místnost, kosmetický salon, kadeřnictví a pokojová služba .

Sport a rekreace

Milovníci aktivní rekreace v rezortu najdou tenisové kurty, kulečník, stolní tenis, šípky, bowling, mini golf, fitness centrum, půjčovnu kol, možnost rybaření, projížděk na koních a možnost cyklovýletů a pěších procházek. 3km od lázní se nachází golfové hřiště. Ve vybrané dny je pořádán sportovní a animační program pro děti a dospělé.

Termální akvapark AQUALUNA

V těsném sousedství lázní Olimia asi 800 metrů od hotelu se rozkládá největší venkovní termální vodní park ve Slovinsku Thermal Park Aqualuna s celkovou vodní plochou 3000 m² a teplotou vody od 24 °C do 32°C. Unikátní vodní zábavu a adrenalinové zážitky zde najdou všechny generace. Těšit se můžete na 9 tobogánů různých velikostí včetně dominanty - skluzavky ve tvaru kobry, vodní trysky, vodopády, gejzíry, umělé vlny, pirátskou loď, imitace afrických zvířat v životní velikosti, slunící plochy, stánky s občerstvením, animační program pro děti a další atrakce.

Zvířata

Domácí mazlíčci jsou v hotelu vítáni. Za pobyt se zvířetem se účtuje poplatek

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat na prostorném lázeňském parkovišti.

Tipy na výlety v okolí

Za návštěvu stojí biosférická rezervace Kozjansko zapsána na seznam UNESCO jezero Slivnica, jeskyně Gruška, hrad Podsreda, klášter a továrna čokolády v Olimje, geologická stezka a místní farmy. Doporučujeme rovněž projížďku silničním vlakem Hlapon.

Destinace

Terme Olimia leží ve východním Slovinsku u obce Podčertek poblíž chorvatských hranic. Je vyhledávaným lázeňským místem díky klidnému venkovskému prostředí uprostřed malebné kopcovité krajiny s lesy a vinohrady, čistému ovzduší, pestré nabídce lázeňských center s blahodárnou termální vodou a největšímu termálnímu vodnímu parku ve Slovinsku - parku Aqualuna. Terme Olimia vznikly v 80. letech pod ne moc turisticky atraktivním názvem Atomske Toplice (v překladu radioaktivní lázně). Dnes nesou název Olimia a patří mezi jedny z nejhezčích ve Slovinsku. Nabízí vnitřní a venkovní termální bazény s teplotou vody od 26 do 37°C, vířivky, vodopády, saunový svět, solárium, dětské bazény a pestrou nabídku masáží a lázeňských procedur. Mezi indikace patří onemocnění pohybového aparátu, rehabilitace po úrazech a revmatické, kožní a cévní onemocnění. Mezi zajímavosti této lokality patří nejstarší lékárna v Evropě a vyhlášena chocolateria s nabídkou výborných čokoládových pralinek.