STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Alegria Alzinar Mar Suites

Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Can Picafort

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Alegria Alzinar Mar Suites

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
Plážový hotel Eix Alzinar Mar Hotel & Suites +18 (adults only) leží v Can Picafort v blízkosti volně přístupné písečné pláže "Badia De Alcudia". Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka (za poplatek). Nejbližší město je Alcudia. V okolí hotelu se nachází supermarket. V blízkosti hotelu se nachází diskotéka. Z hotelu se můžete dostat k následujícím turistickým zajímavostem: Parc Natural S'Albufera, Hidropark a Ciudad Romana Pollentia. O Vaši mobilitu se postará půjčovna aut a motocyklů, stanoviště taxi a také autobusová zastávka.
Vybavení hotelu
Tento hotel, naposledy zrenovovaný v roce 2017, má 128 pokojů, které se nacházejí v hlavní budově a ve 2 vedlejších budovách. K vybavení hotelu patří lobby s barem, 4 výtahy, 4 výtahů, klimatizace, parkoviště (za poplatek) a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se stará restaurace (klimatizovaná) a snack bar. Na Vaši návštěvu se budou těšit dva bary v hotelu. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Služba praní prádla a zdravotní služba jsou za poplatek.
Vybavení pokoje
Dvoulůžkový pokoj: Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky, rozkládací pohovkou, kachličkami, vytápěním (centrálním), balkónem nebo terasou, internetem (zdarma), sejfem (za poplatek) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací.
Stravování
Snídaně formou bufetu. Polopenze: včetně snídaně a večeře.
Pláž
Plážový servis za poplatek