STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Katalánsko

Španělsko, Pevnina

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Katalánsko

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Pobytově-poznávací zájezd po zajímavostech Katalánska spojený s pobytem u moře na Costa Bravě.
Rychlý přehled
8denní pobytově-poznávací letecký zájezd ubytování na pobřeží Costra Bravy s možností strávit část času u moře
Počet dní
8-denní pobytově-poznávací zájezd
strucna_trasa
Blanes;41.676690, 2.801715 Barcelona;41.386652, 2.170201 Girona;41.979788, 2.821382 Besalu;42.198916, 2.699519 Figueres;42.268302, 2.959013 Cadaques;42.288367, 3.276680 klášter Montserrat;41.593066, 1.836736 Barcelona;41.386652, 2.170201 Andora;42.506902, 1.521779
1. den
Odlet z Prahy do Barcelony. Transfer do hotelu na pobřeží Costa Brava/Maresme. Ubytování. Večeře. Nocleh.
2. den
Snídaně. Celodenní prohlídka hlavního města Katalánska Barcelony. Chcete-li poznat Barcelonu, začněte s panoramatickou prohlídkou města. Prohlídku zahájíme u nejznámější stavby geniálního katalánského architekta Antoni Gauidího - chrámu Sagrada Familia. Dále prohlídka pokračuje na náměstí Placa Catalunya, Passeig de Grácia (s Gaudího domy Casa Batlló, Casa Milá - La Pedrera, nejvýznamnějšími modernistickými památkami města). Dále budeme pokračovat k náměstí Placa d´Espanya, Palau Nacional, olympijskému stadionu na vrchu Montjuic. Odpoledne Vás čeká individuální volno k prohlídce středu města se známou ulicí Las Ramblas s přilehlým náměstím a tržnicí. Večeře a nocleh.
3. den
Snídaně. Snídaně. Celodenní výlet s prohlídkou historického centra Gerony - prohlídka katedrály, starého města, domů na nábřeží Oňar, židovského města. Odjezd do Besalu, nádherného středověkého města se zachovalou románskou kulturou. Hlavní dominantou je opevněný kamenný most z 11. století. Večeře. Nocleh.
4. den
Snídaně. Po snídani odjezdu do Figueres, návštěva muzea Salvadora Daliho. Odpoledne navštívíme malebné středověké městečko Cadaqués. Dominantou městečka je kostel na vyvýšeném místě. Přechodný domov v tomto městečku našlo spousty umělců včele se Salvadorem Dalí a Pablem Picassem. Večeře. Nocleh.
5. den
Snídaně. Celodenní výlet na klášter Montserrat s bazilikou z 11. stol. uchovávající Černou Madonu, patronku Katalánska. Vznikla zde nejstarší doložená škola církevního zpěvu v Evropě, působící dodnes. Po prohlídce kláštera návštěva vinných sklepů Codorniu známých výrobou šampaňského tradiční metodou, kterému se ve Španělsku říká cava. Návrat v podvečer. Večeře, nocleh.
6. den
Snídaně. Dopoledne individuální volno. Po polední odjezd do Barcelony. Pěšky objevíte okouzlující staré město a navštívíte světoznámou ulici Las Ramblas, která se proslavila svými četnými malými obchody, pouličními hudebníky a umělci. Cesta vede od Kolumbova sloupu v přístavu až na náměstí Placa Catalunya. Projdete si snovou gotickou čtvrt - Barri Götic, která tvoří dnes převážně pěší zónu. Opustíte rušnou ulici a odbočíte do úzkých uliček gotické čtvrti Barcelona. Seznamte se s nejznámějšími památkami, jako je katedrála Santa Cruz y Santa Eulalia nebo bazilika Santa Maria del Mar. Jedna z nejstarších částí města hostí některé z nejkrásnějších koutů a náměstí v Barceloně, které objevíte během prohlídky. Poté můžete během svého volného času navštívit mnoho malých obchodů a butiků ve čtvrti. Nebo se podívejte na jedno z nesčetných muzeí, které najdete ve starém městě. Návrat v podvečer, Večeře a nocleh.
7. den
Snídaně. Individuální volno nebo fakultativní výlet do horského státu Andorra, nezávislého knížectví ve východní části Pyrenejí mezi Španělskem a Francií. Nádherné jsou horské scenérie, divoká příroda a starobylé tradice tohoto státečku, jednoho z nejmenších v Evropě. Prohlídka hlavního města Andorra la Vella, zajímavá možnost nákupů v bezcelní zóně, volno. Večeře. Nocleh.
8. den
Snídaně. Individuální volno v letovisku u moře. Transfer na letiště. Odlet a přílet do Prahy. (v případě ranního odletu odjezd na letiště hned ráno)
Pojmenování upoutávky 1
FAKULTATIVNÍ VÝLET DO ANDORRY
Popis upoutávky 1
Fakultativní výlet do horského státu Andorra, nezávislého knížectví ve východní části Pyrenejí mezi Španělskem a Francií. Nádherné jsou horské scenérie, divoká příroda a starobylé tradice tohoto státečku, jednoho z nejmenších v Evropě. Prohlídka hlavního města Andorra la Vella, zajímavá možnost nákupů v bezcelní zóně
Cena zahrnuje
7 nocí s polopenzí v 3* hotelu na Costa Bravě (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím), zpáteční letenku Praha-Barcelona-Praha, letištní a bezpečnostní taxy (2500 Kč), transfer z letiště na hotel a zpět, česky mluvícího delegáta v místě pobytu.
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění.
Minimální výměna na vstupy
90 EUR.