STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Prodloužený Víkend V Bilbau

Španělsko

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Prodloužený Víkend V Bilbau

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy do Bilbaa, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.  2. den: Snídaně, polodenní pěší prohlídka po Bilbau s průvodcem, během které uvidíte některá nejzajímavější místa této baskické metropole, mj. hlavní náměstí Plaza Nueva v neoklasicistním stylu, ve čtvrti Casco Viejo výraznou radnici či středověkou zeď (La muralla medieval), katedrálu Catedral de Santiago (UNESCO). Po prohlídce města následuje individuální volno, které lze využít k další procházce po městě či v blízkosti moderního mostu Puente de la Salve  k návštěvě Guggenheimova muzea, které poutá pozornost nejen exteriérem od architekta Franka Gehryho, ale i vlastní expozicí moderního umění. Nocleh.  3. den: Snídaně, individuální volno. Možnost vlastního poznávání města, za pozornost určitě stojí historický most Puente de Vizcaya z 19. stol., z kterého je pěkný výhled na záliv Abra či muzeum El Museo de Bellas Artes de Bilbao, kde jsou pořádány příležitostní výstavy. V letních měsících možnost koupání v moři na krásné pláži s okolními skalami Playa Arrietala v Sopelaně, kam lze dojet z centra Bilbaa městskou dopravou. Nocleh.   4. den: Snídaně, volno v závislosti na letovém řádu, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.
Fakultativní služby
 příplatek za jednolůžkový pokoj 4990 Kč
Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha - Bilbao - Praha včetně tax a příplatků 
* 3 noclehy se snídaní v hotelu **** 
* transfer z letiště do hotelu a zpět 
* služby průvodce 
* polodenní pěší prohlídku Bilbaa