STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Apartamentos Casin

Španělsko, Baleárské ostrovy, Formentera, Playa Mitjorn

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Apartamentos Casin

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Všichni hosté se zde v hotelu budou cítit příjemně, díky vysoké kvalitě nabízených služeb a individuálnímu přístupu personálu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).

Vybavení pokoje

Pokoje mají koupelnu. K většině pokojů patří i terasa, na které se dá příjemně relaxovat. V pokojích je rozkládací pohovka. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je možné požádat o přistýlku. Je tady sejf. V kuchyňském koutě patří ke standardu lednička a varná konvice/kávovar. Hosté mohou využívat připojení k internetu, telefon a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana.

Sport/zábava

Hosté si mohou vybrat z mnoha sportovních a volnočasových aktivit, některé z nich jsou přímo v hotelu, jiné je možné objednat u externích prodejců. Objekt má v nabídce mnoho zábavních a sportovních aktivit, například fitness studio, za poplatek pak jízda na kole/horském kole. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.