STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Saman Villas

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Saman Villas

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Bentota
Poloha
Saman Villas, obklopena tropickými zahradami a kokosovými plantážemi, se nachází na jihozápadním pobřeží Srí Lanka v klidné rybařské vesnici Aturuwella, na kraji města Bentota, cca 65 km od města Colomba a cca 92 km od Mezinárodního letiště Bandaranaike.

Adresa hotelu:
Aturuwella, Bentota 80500, Sri Lanka
Pláž
Hotel odděluje dvě dlouhé písčité pláže Bentota a Indruruwa.
Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, Terrace restaurace, Sunset bar, pool, Infinity bazén, WiFi zdarma, lázně, knihovna, úschovna zavazadel, prádelna, směnárna, obchody se suvenýry, knihovna, lékař na telefonu, konferenční místnost.
Ubytování
Dvoulůžkové Superior suity vybavené vlastní koupelnou (volně stojící dešťová vana, WC, vysoušečem vlasů) obývacím pokojem, tichou klimatizací, telefonem, trezorem, satelitní TV, minibar, setem na přípravu kávy a čaje, neomeznou WiFi a balkonem s pohovkou a s panoramatickým výhledem na oceán.

Za příplatek dvoulůžkové Deluxe suity stejně vybavené jako Superior apartmány, navíc s verandou a soukromou zahrádkou s lehátky a výhledem na oceán.
Stravování
Snídaně.
Za příplatek polopenze zahrnuje snídaně a večeře. Hlavní restaurace nabízí výběr z mezinárodní menu nebo místních specialit k večeři a Terrace restaurace nabízí snídaně a obědy.

Během svátku POYA (1 den v měsíci při úplňku) - hotely nepodávají ani neprodávají žádný alkohol.
Sport a zábava
Fitness, knihovna, kulečník; za poplatek: wellness & SPA, vodní sporty na pláži.
Cena zahrnuje
LETECKY:
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
*pojiištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
CESTOVNÍ DOKLAD
Platnost cestovního pasu musí být minimálně 180 dní v den návratu.

VÍZUM
Všichni občané ČR si před cestou na Srí Lanku musí obstarat tzv. elektronickou cestovní autorizaci ETA na portálu http://www.eta.gov.lk/slvisa/. ETA je doručena cestujícímu e-mailem ještě před cestou na Srí Lanku. Srílanskými úřady je doporučeno obstarat si vízum prostřednictvím ETA, protože držitel ETA již nemusí mít další souhlas srílanské turistické agentury ani ministerstva zahraničních věcí Srí Lanky. Vízum prostřednictvím ETA je možné vyřídit nejpozději 48 hodin před odletem. Pokud cestující není držitelem ETA je možné získat vízum po příletu na přepážce "On Arrival" v ceně 60 USD.

VSTUPNÍ FORMULÁŘ
Cestující na Srí Lanku si mohou tři dny před plánovanou cestou vyplnit příjezdovou kartu „Arrival card“. Formulář je možné vyplnit na https://eservices.immigration.gov.lk/emb/eEmbarkation/'#/home-page . Pokud cestující nevyplní formulář v elektronické podobě je možné vyplnit formulář na letišti po příletu na Srí Lanku.