STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Limak Limra Hotel & Resort

8,4/10
8,4/10

Turecko, Turecká riviéra, Kemer, Kiris

Recenze

Jarmila, pobyt s přátelileden 2024

Hotel je velice pěkný, jídlo průměrné. Venkovní bazény uzavřené, vnitřní přeplněný. Možná v jinou roční dobu by byl pobyt příjemnější. V tuto dobu do hotelu přijelo velké množství dětí/studentů ze sportovní školy (podle informace 900 dětí) . V Turecku začaly školní prázdniny. Hotel byl přeplněný dětmi, které pobíhaly bez dozoru po hotelu, dováděly, obsadily salonky, restaurace, bar, bazén, posilovnu,.. Všude byl rámus. Starší hosté musely dávat pozor, aby je běhající děti neporazily. Hotel je sice hezký, ale doporučuji zjistit, zda náhodou v době plánované dovolené nemají děti školní prázdniny. JB

5,8/10
Hana, pobyt s přátelibřezen 2023

10/10
Stanislav, pobyt s rodinoubřezen 2023

9,5/10
Marek, pobyt s partnerem/kouúnor 2023

8,8/10
Dagmar, pobyt s přátelibřezen 2020

7,3/10
Ladislav, pobyt s partnerem/kouúnor 2020

8,1/10
Hana, pobyt s přáteliúnor 2020

9,5/10
Iva, pobyt s rodinouzáří 2019

8,8/10
Pavel, sám/azáří 2018

Hotel byl zastaralý, stravování nedostatečné. Delegátka byla stejně platná, jako kdyby zůstala v Čechách. Např vůbec nevěděla, že je možné užívat i bazén protějšího hotelu. Tuto informaci jsem znal již před odletem a byla na každé mapce na území hotelu.

5,1/10
Anna, pobyt s rodinouzáří 2018

Super dovolená

9/10
Radovan, sám/alistopad 2017

Klidně bych jel znovu do hotelu i místa Kemer

8,5/10
Martin, pobyt s partnerem/koulistopad 2016

8,6/10
Borkovsky.dm, pobyt s rodinouříjen 2016

9,5/10
Dana, sám/abřezen 2016

10/10
Karel, pobyt s přáteliříjen 2015

8,9/10
Tomáš, pobyt s rodinousrpen 2013

Poměrně malá kapacita lehátek kolem bazénu a na pláži při větší obsazenosti hotelu. Úroveň a la carte restaurací neodpovídá 5* standardu. Služby Orex Travel byly průměrné, nutno zlepšit komfort transferu z letiště a na letiště (prostorový - větší bus - i časový - pozdní dojezd na letiště při odletu). Klienty by bylo dobré lépe informovat také o výběru ubytování, které volí (pokoj park view není totožný s pokojem park room).

7,6/10
Petr, pobyt s rodinoučervenec 2012

Výborná dovolená. Všechno klaplo skvěle, nikde žádný zádrhel, vše splnilo očekávání na výbornou. Maximální spokojenost. Vřele doporučuji.

7,8/10

O hotelu

Limak Limra Hotel & Resort

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hotel hostům nabízí celkem 685 pokojů. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi (zdarma). Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, bar, hospoda a plážový bar. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Je zde dětská herna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Objekt nabízí lékařskou službu, pokojovou službu a kadeřnictví. Jsou zde business prostory s projektorem a flipchartem s fixy. Přednášky, prezentace nebo jednání se mohou konat v jednom z 11 konferenčních sálů.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. Hosté si mohou odpočinout na vlastním balkóně nebo na terase. Také je zde sejf a minibar. Ke standardnímu vybavení patří lednička. K základnímu vybavení patří telefon, televize a WiFi (zdarma). V koupelnách je vysoušeč vlasů, kosmetické zrcátko a telefon. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. Kdo chce i na dovolené sportovat, ten se může věnovat plážovému volejbalu a basketbalu. Tenis je za poplatek. Hosté se mohou věnovat různým sportovním aktivitám, například windsurfingu a aqua aerobiku. Šnorchlování je za poplatek. Hotel nabízí mnoho sportovních a volnočasových aktivit, například fitness studio. Za poplatek je kulečník a squash. Objekt nabízí mnoho wellness programů a služeb, například saunu a hammam, za příplatek pak spa, salon krásy a masáže. Objekt má pro své hosty připraveny zábavní programy, během kterých se děti ani dospělí nebudou nudit. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

V hotelu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a all inclusive speciál. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Nápoje jsou pro hosty v ceně. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.