STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Timo Resort Hotel

Turecko, Turecká riviéra, Alanya

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Timo Resort Hotel

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 110 km Nejbližší město: Konakli (500 m) Typ pláže: písčitě - oblázková Vzdálenost od pláže: 75 m
Popis
Hotel nabízí vstupní halu s 24 hod. recepcí, hlavní restauraci, 2 a'la carte restaurace (středomořská, turecká), několik barů, venkovní bazény, vnitřní bazén, dětské bazény, aquapark, spa centrum, turecké lázně, sauna, parní lázně, masáže, kadeřnictví, fitness centrum, stolní tenis, biliard, plážový volejbal, basketbal, tenisový kurt, vodní sporty, animační program, služby lékaře, prádelna, fotograf, půjčovna motorových vozidel, parkoviště, konferenční místnost a wifi internetové připojení.
Poloha
15 km od centra města Alanya, 110 km od mezinárodního letiště Antalya, 120 km od centra města Antalya
Pláž
Soukromá písčitě-oblázková pláž leží 75 m od hotelu, dostupná podchodem, lehátka a slunečníky zdarma na pláži i u bazénu
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
Balkón, klimatizace, TV/SAT, telefon, minibar, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů * CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
Ultra all inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne, večera a noci, místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: ostatní importované nápoje, nápoje v láhvích, turecká káva, čerstvé ovocné džusy
SPORT A ZÁBAVA
Spa centrum, turecké lázně, sauna, parní lázně, masáže, peeling, kadeřnictví, fitness centrum, plážový volejbal, basketbal, tenisový kurt, šipky, stolní tenis, biliard, vodní sporty, animační program
SLUŽBY ZA POPLATEK
Spa centrum, masáže, peeling, kadeřnictví, biliard, vodní sporty, osvětlení tenisového kurtu, služby lékaře, prádelna, fotograf, tel/fax, trezor na pokoji, obchody, tetovací salón, půjčovna motorových vozidel
PRO DĚTI
Mini klub (4-12 let), dětské bazény, dětské hřiště, animační program pro děti, dětské postýlky
URL
www.hoteltimo.com
DODATEČNÉ INFORMACE
Upozornění : Storno podmínky se liší na základě objednané letecké přepravy. Doprava se SUNEXPRESS/ MGA AVIATION: přímé lety Praha - Antalya - Praha v letní sezóně 2023 *Lety se společností SunExpress jsou součástí dynamického balíčku.