STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Tuntas Suites Altinkum

Turecko, Egejská riviéra, Didim

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Tuntas Suites Altinkum

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Apartmánový hotel je z roku 1995. Objekt má 41 pokojů. Ty se nacházejí buď v 5patrové hlavní budově nebo v jedné z 3 vedlejších budov. Vedlejší budovy mají maximálně 5 poschodí. V hotelu je úschovna zavazadel a směnárna. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu (zdarma). Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a bar. Je tady supermarket a další obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Je zde TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa. Apartmánový hotel nabízí vícejazyčný personál, autopůjčovnu, lékařskou službu, transfer-servis, pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví. Hosté mohou využít shuttleservis. Je možné si půjčit kolo v půjčovně (za poplatek) a projet se po okolí.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace (za poplatek), ústřední topení, obývací část a koupelna. Hosté si mohou odpočinout na vlastním balkóně nebo na terase. Pokoje mají dvoulůžkovou postel a rozkládací pohovku. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je možné požádat o přistýlku. Za příplatek je zde sejf. V kuchyňském koutě je lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Hosté mohou využít turn-down service (službu večerní rozestýlky). Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je vana. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů, kosmetické zrcátko a župan. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem. V objektu jsou pokoje pro kuřáky.

Sport/zábava

Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Apartmánový hotel nabízí celou řadu indoorových sportovních aktivit - fitness studio, badminton a šipky, za poplatek je kulečník. V objektu je také wellness zóna se spa. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.