STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Amr

Albánie, Albánie, Drač (Durrës)

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Amr

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Durrës>
Poloha
Příjemný a moderní hotel se nachází cca 8 km od centra města Durrës. Letiště v Tiraně je vzdáleno cca 33 km, autobusová zastávka cca 20 m od hotelu.
Pláž
Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází přímo před hotelem. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici na pláži zdarma.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, terasa s bazénem; lehátka a slunečníky zdarma, bar, parkoviště, WiFi zdarma ve společných prostorách hotelu.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje Superior s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, fén), kliamatizaci, SAT/TV, balkón nebo terasu, trezor; za poplatek minibar. Za příplatek pokoje Superior s výhledem na moře. Za příplatek pokoje Deluxe ve vyšších patrech a s jinou dekorací a pokoje Deluxe s výhledem na moře. Pokoje, které nemají výhled na moře, mají výhled do okolí a místní komunikaci.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře, odpolední snack a místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Místní animační programy; vodní sporty na pláži za poplatek.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků  * transfery v cíli zájezdu  * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu  * služby delegáta  * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.