STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Fafa One

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Fafa One

Neoficiální popis ubytování

Popis hotelu

Umístění

Nově postavený hotel Fafa One je součástí hotelového komplexu Fafa v turistické čtvrti Mali a Robit, asi 15 km od centra města Durres a 35 km od letiště v Tiraně. Nachází se v oblasti nádherné albánské riviéry u Jaderského moře, která nabízí krásné, široké a písečné pláže. Zákazníci Fafa One mohou využívat zázemí celého komplexu. V okolí se nacházejí restaurace a obchody. Výlet do Durresu stojí za to, abyste si prohlédli zbytky starověkých městských hradeb, římské fórum a amfiteátr, římské termy z 2. století nebo navštívili Archeologické muzeum. Transfer z letiště trvá přibližně 40 minut.

.

Pláž

Komplex se nachází na soukromé, široké a písečné pláži s lehátky a slunečníky zdarma.

.

K dispozici pro hosty

V areálu: recepce, 2 restaurace (včetně jedné a'la carte - za příplatek), bar, bazén pro dospělé, bazén pro děti, 2 konferenční místnosti, parkoviště.

Internet

V celém hotelu je dostupné Wi-Fi připojení k internetu.

.

Catering

All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, alkoholické nápoje (pivo, vodka, rakije, gin, brandy, bílé a červené víno) a nealkoholické nápoje (sladké nápoje, čaj, filtrovaná káva) od 10:00 do 22:00.

.

Sportovní a animační program

Hotel pořádá koncerty, představení, sportovní hry a četné animace pro všechny věkové kategorie (od konce června). Lázeňské centrum - fitness, sauna, vířivka, masáže, parní lázeň (za poplatek), miniklub pro děti, dětské hřiště.

.

Webové stránky

www.fafa.al

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel je postaven v areálu známého a mezi polskými turisty velmi oblíbeného komplexu Fafa. Skvělá pláž s bezplatným plážovým servisem, bazény a pohodlí All Inclusive jsou vším, co potřebujete ke strávení bezstarostné dovolené s rodinou nebo přáteli.


Program

Den 1
Odlet z ČR. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště CK.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do ČR.

Cena

Základní cena zahrnuje: letenku, letištní poplatky, transfery letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí (v případě 11 denního zájezdu = 10 nocí; v případě 12 denního zájezdu = 11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby českého delegáta.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná jídla než uvedená v popisu stravování v jednotlivých hotelech, nápoje k jídlu, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak, a další osobní výdaje.

Víza

Občanský průkaz/cestovní pas musí být platný minimálně 3 měsíce po návratu z Albánie. Upozornění!!! V případě cestování mladistvých do Albánie:
- jestliže mladistvý cestuje pouze s jedním z rodičů, musí mít notářsky ověřený dopis od druhého rodiče, přeložený do angličtiny přísežným překladatelem, který vyjadřuje souhlas druhého rodiče s cestou dítěte do Albánie.
- pokud mladistvý cestuje pod dohledem dospělých osob, které nejsou uvedeny v rodném listu, je opatrovník povinen mít notářský dopis od obou rodičů, přeložený do angličtiny přísežným překladatelem, ve kterém rodiče souhlasí s cestou dítěte do Albánie.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.