STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Ralitsa Aquaclub

Bulharsko, Zlaté Písky a další letoviska severní riviéry, Albena

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Ralitsa Aquaclub

Neoficiální popis ubytování

O ubytování

Oblíbený hotelový resort, který splní ta nejvyšší očekávání díky nadstandardnímu servisu a bohatému ULTRA ALL INCLUSIVE programu. Naši klienti v hotelu Ralitsa získávají navíc neomezený vstup do sousedícího aquaparku zdarma, což ocení hlavně vaše děti.

Poloha a popis

Moderní areál hotelu je citlivě zasazen do zeleně přírodní rezervace Baltata. Hned v sousedství je vyhlášený aquapark Aquamania, kam budete mít v období 15.06.-15.09. vstup zdarma, včetně vstupu na tobogány a další atrakce. Na širokou písečnou pláž je to 900 m a můžete se tam dopravit hotelovým elektro busem.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají rozlohu 18 m2. Nachází se zde manželská postel nebo dvě oddělená lůžka a přistýlka. Koupelna s WC je vybavena sprchovým koutem a fénem. Balkon poskytuje příjemné výhledy do zeleně. Pokoj je dále vybaven minibarem (za poplatek), TV, bezpečnostní schránkou, klimatizací a Wi-Fi připojením zdarma.

Služby hotelu

V rámci ULTRA ALL INCLUSIVE programu můžete využívat vnitřní i čtyři venkovní bazény s minerální vodou, vstup do aquaparku Aquamania, 2 lehátka + slunečník na pláži/pokoj. Hotel zajišťuje bohaté animační programy včetně cvičení a aktivit pro děti i dospělé. V zázemí hotelu naleznete také směnárnu, ATM, lobby či dětský koutek. V areálu můžete za poplatek využít tenisové hřiště a další sportovní zázemí.

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů, jedná se tedy o - co se množství týče - neomezenou konzumaci. Příjemným bonusem je pak dopolední i odpolední svačina a plážový bar. Dine Around Program - jednou během pobytu v termínu do 30. 6. a od 1. 9. 2024 si můžete vychutnat oběd nebo večeři v tématické restauraci À la carte - nutno objednat předem na místě.

ULTRA ALL INCLUSIVE PROGRAM
Jídlo:
Snídaně 7.30 - 10.00 hod., oběd 12.30-14.30 hod., večeře 18.00-21.00 hod., plážový bar Ray 10.00 -17.00 hod. (do 15.09.), plážová Ray beach restaurace 12.30 - 14.30 (15.06.-15.09) lehký oběd, nápoje, zmrzlina.
Nápoje: nealkoholické a místní alkoholické nápoje jsou servírovány denně od 10.00 do 22.30 u bazénu, od 10.00 do 01.00 v Lobby baru a od 10.00 do 17.00 v beach bar Ray (01.06.-15.09.).

Destinace

Vítejte v Albeně, přátelé. Vyhlášené lázeňské letovisko Albena je obklopeno přírodní rezervací Baltata. Kromě odpočinku na široké, 6 kilometrů dlouhé pláži, vás také zveme k dlouhým procházkám a výletům do přírody. Dopřejte si skvělé ubytování s programem ALL INCLUSIVE či návštěvu vyhlášeného aquaparku - naši klienti ubytovaní v hotelu Ralitsa mají vstup zdarma.

Lázeňský komplex Albena se nachází 25 km severně od Varny a je jedním z nejoblíbenějších letovisek na celém 378 kilometrů dlouhém bulharském pobřeží. Více než polovina letoviska je součástí přírodní rezervace Baltata. Milovníci přírody, pěších výletů a procházek po stezkách a dřevěných lávkách, zbystřete. Pro ještě více adrenalinu si můžete v hotelovém resortu zapůjčit kolo či navštívit oblíbený aquapark. Ten nabízí spoustu vyžití nejen pro děti a naši klienti ubytovaní v hotelu Ralitsa do něj mají vstup zdarma. Máte-li raději vodu mořskou, užijte si pobyt na široké a 6 kilometrů dlouhé písečné pláži. Kromě nejrůznějších občerstvení zde najdete také tenisové kurty, fotbalová hřiště či hřiště na plážový volejbal atd. Dopravu po celém letovisku zajišťují každých 30 minut pohodlné autobusy kyvadlové dopravy. Perfektní dovolenkový zážitek dolaďují všudypřítomné restaurace, bary i obchůdky.

V letošní nabídce Experitour najdete hotely přímo na pláži (hotel Kaliopa 3*), v centrální části letoviska (hotel Laguna Garden 4*), nebo v blízkosti aquaparku (hotel Ralitsa Aqua Club 4*). Ubytování si můžete zvolit buď s polopenzí či oblíbenou formou "ALL INCLUSIVE". Kompletní nabídku hotelů a variant zájezdů najdete zde na webu. S výběrem vám rádi pomůžeme!

Nejjednodušší cesta k objevování krás a zajímavostí bulharského pobřeží vede přes nabídku našich fakultativních výletů. Ty si snadno objednáte přímo v místě pobytu a provázet vás po nich bude zkušený český průvodce. Za zmínku i vidění rozhodně stojí starobylé městečko Nesebar, které je součástí světového dědictví UNESCO a zcela právem se pyšní přezdívkou "perla Černého Moře". Mezi nezapomenutelné poznávací výlety patří i ten na Mys Kaliakra, úchvatný a místy až 70 m vysoký útes, ke kterému se váže poutavá historie. Pro rodiny s dětmi je výbornou volbou návštěva delfinária ve Varně. Děti si užijí show s delfíny a rodiče se mohou těšit na následnou prohlídku historického centra města. Milovníci vodních radovánek ocení plavbu lodí podél pobřeží s jedinečnou možností koupání i rybaření. Kromě případného úlovku na vás na palubě čeká občerstvení včetně alkoholických i nealkoholických nápojů a výborného oběda. Více informací o fakultativních výletech najdete v detailu vybraného zájezdu zde na webových stránkách.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.