STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Odhalte Tajemství Černé Hory

Černá Hora, Černá Hora, Poznávací zájezdy

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Odhalte Tajemství Černé Hory

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy do města Tivat ležícího v zálivu Boka Kotorska. Transfer na hotel ve starobylém městečku Budva, dle časových možností individuální volno, fakultativně večeře, nocleh.
2. den: Po snídani prohlídka Budvy tyčící se na poloostrově obklopeném hradbami – nejznámější stavbou je citadela stojící na místě středověkého kostela, mořská a pevninská brána z 15. st. Odjezd do kulturního a duchovního centra Černé Hory – Cetinje, prohlídka města mj. klášter, kostel Vlaska, palác Biljarda, Zetski dóm… NP Lovčen připomínající severské fjordy, Jezerski vrch s mauzoleem Petara II. Návrat na ubytování, fakultativně večeře, nocleh.
3. den: Po snídani odjezd do nejzachovalejšího středověkého města Černé Hory – Kotor. Dominantou města jsou 5 km dlouhé hradby ukrývající pevnost sv. Jana, kostely a paláce od románského po barokní sloh, mořské muzeum, hodinová věž… Přejezd do střediska mořeplavby a známé námořní školy Nautika – Perast. Prohlídka města, kde se nachází celkem 16 kostelů a 17 paláců. Cestou lodní výlet na ostrov. Návrat na ubytování, fakultativně večeře, nocleh.    
4. den: Po snídani odjezd do největšího a nejstaršího jeskynního systému v Černé Hoře – Lipa Cave. Příroda zde během milionů let vytvořila jedinečná jeskynní zdobení, které zde obdivovali i černohorští králové Nikola I. a Petar II. Jeskyně je dlouhá 2,5 km, součástí je i podzemní řeka tekoucí až do nedaleké obce Lipa. Odjezd na ubytování v oblasti Podgorica, fakultativně večeře, nocleh.
5. den: Po snídani odjezd na sever země do Biogradska Gora, kde se nachází jedno ze šesti ledovcových jezer, návrat na hotel, fakultativně večeře, nocleh.
6. den: Po snídani prohlídka hlavního města Černé Hory – Podgorica se starým centrem Stara Varoš, hodinovou věží Sahat-Kula, mešita ze 16. st., královský palác…odjezd ke klášteru Ostrog zasazeného ve skále. Ke klášteru patří ještě 2 kostely ležící pod hlavní budovou. Návrat na ubytování, fakultativně večeře, nocleh.
7. den: Po snídani odjezd ke Skadarskému jezeru, které je s mořem spojeno krátkou řekou Bojanou, hnízdí tu přes 270 ptáků, mj. pelikáni. Ochutnávka místního vína. Návrat na ubytování, individuální volno, fakultativně večeře, nocleh.
8. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do Prahy.
Informace
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob.
Změna programu a hotelů dle aktuální situace vyhrazena.

CENA NEZAHRNUJE:
• místní pobytovou taxu 
• vstupy nezahrnuté v programu

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY:
• příplatek za jednolůžkový pokoj 3.990 Kč
• 7 večeří 3.490 Kč 

Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.
Cena zahrnuje
• leteckou přepravu Praha - Tivat - Praha v turistické třídě vč. tax a příplatků
• 7 noclehů v hotelech **** se snídaní
• služby průvodce a místního průvodce dle programu
• transfery dle programu
• vstupy dle programu
• ochutnávka vína
• pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.