STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Astoria Hotel & Medical Spa a depandance Wolker

Česká republika, Slavkovský les, Karlovy Vary

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Astoria Hotel & Medical Spa a depandance Wolker

Neoficiální popis ubytování

Balíček 1
Cena pobytu Wellness pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink (becherovka) při první večeři, 1x minerální perličkovou koupel, 1x klasickou částečnou masáž, volný vstup do nového wellness centra (bazén, 3 sauny, zážitkové sprchy, odpočívárny, Kneippův chodník), denně vstup do čajovny (11-20 hod výběr ze 4 druhů čaje). BONUS: zvýhodněné podmínky pro vstup do nového SAUNIA Thermal Resort Karlovy Vary (bazén, bazén s vřídelní vodou, saunový svět).
Balíček 2
Cena pobytu Wellnessová dovolená (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x koupel v minerální vřídelní vodě, 1x solná terapie, 1x masáž Hydrojet), volný vstup do nového wellness centra (bazén, 3 sauny, zážitkové sprchy, odpočívárny, Kneippův chodník), denně vstup do čajovny (11-20 hod výběr ze 4 druhů čaje). BONUS: 20 % sleva na dokoupení relaxačních procedur v Medical SPA, tipy na výlety a poznávání v Karlových Varech a regionu, zvýhodněné podmínky pro vstup do nového SAUNIA Thermal Resort Karlovy Vary (bazén, bazén s vřídelní vodou, saunový svět).
Balíček 3
Cena pobytu Wellness - Relax (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, welcome drink (Becherovka) při první večeři, procedury (1x minerální perličková koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x solná terapie, 1x Hydrojet masáž), volný vstup do nového wellness centra (bazén, 3 sauny, zážitkové sprchy, odpočívárny, Kneippův chodník), denně vstup do čajovny (11-20 hod výběr ze 4 druhů čaje). BONUS: zvýhodněné podmínky pro vstup do nového SAUNIA Thermal Resort Karlovy Vary (bazén, bazén s vřídelní vodou, saunový svět).
Balíček 4
Cena pobytu Aktivní pobyty - GOLF (2 nebo 4 nocí) zahrnuje 2x nebo 4x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), 2x Green Fee Golf Resort Karlovy Vary (www.golfresort.cz), volný vstup do nového wellness centra (bazén, 3 sauny, zážitkové sprchy, odpočívárny, Kneippův chodník), denně vstup do čajovny (11-20 hod výběr ze 4 druhů čaje). BONUS: 30 % sleva na večeře, zdarma možnost na vyžádání dřívější check inn nebo pozdější check out, sleva 30 % na procedury Medical spa a Wellness, zvýhodněné podmínky pro vstup do nového SAUNIA Thermal Resort Karlovy Vary (bazén, bazén s vřídelní vodou, saunový svět). Pobyt na 4 noci navíc 2x Green Fee - Golf Sokolov
Balíček 5
Cena pobytu Medical Wellness - Lázeňský pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku, 10 léčebných procedur za pobyt dle doporučení lékaře (Po-So), pitnou kúru dle doporučení lékaře, volný vstup do nového wellness centra (bazén, 3 sauny, zážitkové sprchy, odpočívárny, Kneippův chodník), denně vstup do čajovny (11-20 hod výběr ze 4 druhů čaje). BONUS: zvýhodněné podmínky pro vstup do nového SAUNIA Thermal Resort Karlovy Vary (bazén, bazén s vřídelní vodou, saunový svět).
Balíček 6
Cena pobytu Post-Covid a preventivní pobyt (7 nocí) 2023 zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí a kávou, čajem a vodou k jídlu, vstupní lékařskou prohlídku, procedury (2x týdně oxygenoterapie (100 min.) s doplněním vitamínů, 3x týdně uhličitá koupel v minerální vodě nebo suchá uhličitá koupel, 3x týdně masáž zádového svalstva nebo pneumoakupunktura, 2x týdně solná terapie, 2x týdně individuální inhalační terapie - inhalace vřídelní vodou, 3x týdně skupinové dechové cvičení na čerstvém vzduchu nebo vv hotelovém bazénu s terapeutem), 3x denně pitná kúra minerálními prameny dle individuálního doporučení lékařem, výstupní konzultace s lékařem, volný vstup do zcela nového wellness centra. BONUS: denně k dispozici čajovna v atriu (11-20 hod., denně 4 druhy čaje), sleva 20 % na dokoupené procedury, tipy na výlety a poznávání Karlových Varů a regionu. BONUS: zvýhodněné podmínky pro vstup do nového SAUNIA Thermal Resort Karlovy Vary (bazén, bazén s vřídelní vodou, saunový svět).
Balíček 8
Cena balíčku Vánoce přímo u karlovarských kolonád (4 noci) 2023 zahrnuje 4x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní vánoční gala večeře 24.12. vč. přípitku, kávy, čaje a vody), 1x vánoční dárek (24.12. na pokoji), 1x solná terapie, 1x Hydrojet masáž, 1x koupel v karlovarské minerální vodě, 1x odpoledne s programem, čajem či kávou, cukrovím a malým koncertem, 1x vstup do Vánočního domu (výstava vánočních dekorací, zvyků a obyčejů vč. Muzea medvídků - muzeum zavřeno 24. a 25.12.), volný vstup do zcena nového wellness centra (bazén s protiproudem a vířivou lavicí, 3x sauna, Kneippův chodník, odpočívárna s čajem - v otevíracích hodinách), volná konzumace čaje v hotelové čajovně (denně 11-20 hod. různé 4 druhy čaje).
Balíček 9
Cena pobytu Beauty pobyt (3, 4 nebo 5 nocí) zahrnuje 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), 1x koupel v minerální (vřídelní) vodě, denně kromě dne odjezdu 1x kosmetická procedura KARL'S Beauty Rituals, volný vstup do nového wellness centra (bazén, 3 sauny, zážitkové sprchy, odpočívárny, Kneippův chodník), denně vstup do čajovny (11-20 hod výběr ze 4 druhů čaje). BONUS: zvýhodněné podmínky pro vstup do nového SAUNIA Thermal Resort Karlovy Vary (bazén, bazén s vřídelní vodou, saunový svět), sleva 30 % na další procedury Medical Spa, tipy na výlety a poznávání v K. Varech a regionu.
Balíček 10
Cena pobytu Karlovarská komplexní léčba (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí a čajem, kávou a vodou k jídlu, pitnou kúru - léčebné prameny + hotelová čajovna (k dispozici denně čaj a voda), vstupní lékařskou prohlídku, lékařskou konzultaci, 18 léčebných procedur (od Po do So) dle doporučení lékaře. BONUS: zvýhodněné podmínky pro vstup do nového SAUNIA Thermal Resort Karlovy Vary (bazén, bazén s vřídelní vodou, saunový svět). Doporučená délka 14 nocí.
Balíček 11
Cena pobytu Ochutnávka lázeňského pobytu (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí a čajem, kávou a vodou k jídlu, pitnou kúru - léčebné prameny + hotelová čajovna (k dispozici denně čaj a voda), 1x vstupní lékařskou konzultaci, 8 léčebných procedur (od Po do So) dle doporučení lékaře, denně vstup do zcela nového wellness centra (bazén s protiproudem a vířivou lavicí, 3x sauna, Kneippův chodník, odpočívárna s čajem - v otevíracích hodinách). BONUS: zvýhodněné podmínky pro vstup do nového SAUNIA Thermal Resort Karlovy Vary (bazén, bazén s vřídelní vodou, saunový svět). NÁSTUP NA POBYT NEDĚLE
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?
ASTORIA Hotel a Medical Spa patří mezi 10 nejlepších lázeňských hotelů v Karlových Varech a má zcela unikátní polohu. Nachází se v historickém centru lázeňského území přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny, v blízkosti dalších kolonád, hlavních pamětihodností a zajímavostí našeho malebného města. Hotel má vlastní přípojku vřídení vody. Pro Váš pobyt nenajdete lepší místo. Centrální komplex Astoria je umístěn přímo naproti Mlýnské kolonádě, kde můžete ochutnat věhlasné karlovarské léčivé minerální prameny. Jedná se o pět propojených historických budov v srdci lázeňského města, citlivě rekonstruovaných v letech 2017 - 2021. Depandance Art Deco WOLKER se nachází 300 metrů od komplexu Astoria, mezi Vřídelní a Tržní kolonádou. Interiér Art Deco WOLKER je zajímavý svými secesními stavebními prvky, odkazujícími na historii starých karlovarských časů. Služby hotelu navazují na tradici karlovarského léčebného lázeňství z počátku 20. století, léčí a pomáhají upevňovat zdraví hostů. Základem léčby je vřídelní minerální voda, kterou přivádí přímo do hotelového balneoprovozu. Srdečně zde vítají všechny klienty, ať již přijíždí do Karlových Varů za léčebným pobytem nebo za odpočinkem, poznáním, kulturou či na služební cestu. Věříme, že rozsah a kvalita poskytovaných služeb splní Vaše očekávání.
Poloha
ASTORIA Hotel a Medical Spa má v Karlových Varech zcela unikátní polohu. Komplex Astoria, který je tvořen pěti propojenými historickými budovami se nachází se v historickém centru lázeňského území přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny, kde můžete ochutnat věhlasné karlovarské léčivé minerální prameny, a v blízkosti dalších kolonád, hlavních pamětihodností a zajímavostí našeho malebného města. Depandance Art Deco WOLKER je situovaná 20 metrů od Tržní kolonády a 300 metrů od Mlýnské kolonády. Pro Váš pobyt nenajdete lepší místo.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, směnárna, výtah, restaurace, obchod se suvenýry, Wi-Fi (zdarma), Tea Lounge Room (hotelová čajovna v atriu - denně 4 druhy čaje od 11 do 20 hod.), nové wellness centrum (bazén s protiproudem, masážními tryskami, masážní lavicí a podlahovou perličkovou masáží, 3 sauny (finská, parní, aroma), 3 zážitkové sprchy, Kneippův chodník, 3 odpočívárny, k dispozici čaj Astoria v samovaru a voda, nabídka relaxačních masáží a koupelí), balneoprovoz (12hodinová zdravotní služba, vodoléčba, léčebná tělesná terapie, fyzioterapie, inhalační léčba, oxygenoterapie, zubní irigace, termoterapie, suché CO2 lázně, a jiné), parkování v areálu hotelu jen pro 3 auta, další možnosti v okolí (za poplatek až 500 Kč/den). Klienti ubytovaní v Art Deco Wolker využívají všech služeb v komplexu Astoria.
VYBAVENÍ POKOJŮ
1 a 2lůžkové pokoje (dle velikosti Comfort, Comfort Plus či Superior), 4lůžkový apartmán a Junior Suite (pouze Wolker), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi (zdarma), LED SAT-TV, chladnička, telefon, rádio, trezor, pokoje na hotelu mají výhled do Ondřejské ulice nebo na Mlýnskou kolonádu (Comfort plus nebo Superior), obývací pokoj s rozkládací sedačkou (apartmán a Junior Suite).
Stravování
polopenze, za příplatek plná penze (snídaně, obědy, večeře - bufet, k dispozici voda a čaj zdarma) podávaná v hotelu Astoria. Během dne možnost návštěvy Tea Lounge Room, kde je bezplatně ubytovaným hostům k dispozici velká škála čajů.
TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
procházky po lázeňském městě a okolních lesích, Nordic Walking, možnost půjčení kol.
CENA ZAHRNUJE
ubytování s polopenzí, služby dle výběru balíčku.
CENA NEZAHRNUJE
dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.