STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Badenia Hotel Praha: Vánoční pobyt

Česká republika, Západní Čechy, Frantiskovy Lázne

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Badenia Hotel Praha: Vánoční pobyt

Neoficiální popis ubytování

Badenia Hotel Praha: Vánoční pobyt 7 nocí
Informace 23.12. odpolední svářené víno a cukroví na recepci 24.12. Štědrý večer

sváteční menu, přípitek, dárek pro každého

25.12. sváteční oběd 26.12. sváteční oběd, Vánoční koncert v kostele

Badenia Hotel Praha

Badenia Hotel Praha*** leží uprostřed nejkrásnější části Františkových Lázní, jednoho z nejoblíbenějších lázeňských měst v České republice. Nachází se v bezprostřední blízkosti dvou největších městských parků a městského divadla a nedaleko lázeňské kolonády.

Je ideálním místem pro relaxaci a načerpání sil pro ty, kteří jsou unaveni stresem a pracovním vypětím, i pro ty, kteří trpí onemocněním srdce a krevního oběhu nebo pohybového aparátu.

Ubytování

Hosté zde mají možnost ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích. Součástí pokojů je LCD televize se satelitním přijímačem, lednice, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, župan a připojení na internet Wifi.

Restaurace

Restaurace nabízí svým hostům nejrůznější speciality domácí i zahraniční kuchyně. K dispozi je celodenní stravování v podobě polopenze či plné penze s možností přípravy různých dietních pokrmů.Snídaně probíhají formou švédských stolů. K obědu se podává polévka, hlavní jídlo formou výběru ze 3 menu a dezert. K večeři je k dispozici polévka, výběr ze 3 hlavních jídel a salátový bufet.

Wellness centrum

Dokonalý relax těla i duše nabízí návštěvníkům hotelu relaxační centrum s pestrou nabídkou procedur, mezi které patří různé druhy masáží, koupele, zábaly a mnoho dalších. Ve wellness je hostům k dispozici plavecký bazén s masážními tryskami a finská sauna.

Parkování

Svoje vozidlo můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti.

Destinace

V tomto městě byly lázně založeny už v roce 1793. Mají 25 studených pramenů, z nichž nejvydatnější je Kostelní a nejznámější Glauberovy prameny. Dále je v lázních plynový pramen kysličníku uhličitého a zásoba slatiny. Známý je i Františkův pramen se soškou opředenou mnoha pověrami a s krásnými klasicistními a empírovými stavbami v jeho okolí. Zejména kruhový pavilon nad Františkovým pramenem se těší velké oblibě. S dlouhou tradicí se zde léčí nemoci srdeční a cévní, choroby krevního oběhu, ženské choroby a onemocnění pohybového aparátu.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.