STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Bohemia

Česká republika, Krušné hory

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Bohemia

Neoficiální popis ubytování

Balíček 2
Cena balíčku Mimovíkendový pobyt (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, 4x obědový balíček nebo oběd formou jednotného menu, 1x sauna + 1x 0,5l piva nebo 0,2l vína, parkování, rekreační poplatek. Nástup NE
Balíček 3
Cena balíčku Dovolená SENIOR (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí za cenu 6, 6x obědový balíček nebo oběd formou jednotného menu, odpolední káva nebo čaj, parkování, rekreační poplatek. BONUS: poplatek za psa či příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje.
Balíček 4
Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování, úschova kol a lyží, rekreační poplatek.
Balíček 5
Týdenní pobyt (7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (za cenu 6), parkování, úschova kol a lyží, rekreační poplatek.
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?
Rodinný penzion s restaurací se nachází na západním hřebenu Krušných hor v malebném městečku Horní Blatná, přímo v centru na náměstí pod kostelem Svatého Vavřince. Nadmořská výška: 850 m.
Poloha
nachází se na náměstíčku renesančního městečka v Horní Blatné, 6 km od hraničního přechodu se Spolkovou republikou Německo.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
restaurace, lobby bar, sauna, venkovní zahrádka, úschova kol a lyží, parkoviště.
VYBAVENÍ POKOJŮ
2 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV.
Stravování
snídaně (studený bufet) nebo polopenze (výběr ze 3 menu).
TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
V zimním období je k dispozici více než 80 km udržovaných běžeckých tratí, které jsou propojeny s okruhy blízké Spolkové republiky Německo. Ve 2 km vzdáleném Perninku je pro Vás připraveno několik sjezdových tratí, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Naleznete zde také lyžařskou školu a areál pro začínající lyžaře. V půjčovnách lze zapůjčit sjezdovou, běžeckou i snowboardovou výzbroj. Skiareál Plešivec - 7 km. V letních měsících si přijdou na své milovníci turistiky či vyznavači cyklistiky. Je zde nespočet vyznačených tras v největší národní přírodní rezervaci v Krušných horách. Více inspirace a podrobné trasy výletů najdete na: https://www.ceskehory.cz/pruvodce/horni-blatna.html.
CENA ZAHRNUJE
ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru pobytu), parkování, místní poplatek.
CENA NEZAHRNUJE
dopravu, komplexní cestovní pojištění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.