STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Ea Hotel Lipno

Česká republika, Šumava

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Ea Hotel Lipno

Neoficiální popis ubytování

EA Hotel Lipno: Pobyt s polopenzí 5 nocí
Informace Dítě do 4 let bez nároku na lůžko a služby se dvěma platícími dospělými v pokoji zdarma Pobyt se snídaní je možný mimo státních svátků, Velikonoc a letních prázdnin

ceny jsou na vyžádání v CK

EA Hotel Lipno

EA hotel Lipno*** se nachází v osadě Radslav, cca 4 km od obce Černá v Pošumaví. Umístěn je ve velice klidném prostředí s nádhernou přírodou, přibližně 290 metrů od Lipenského jezera. Celý levý břeh slouží k rekreačním účelům s možností koupání a provozování vodních sportů. Užijí si však i ti, kteří touží po nerušené relaxaci. Přímo u hotelu je k dispozici soukromá zahrada s grilem, sluneční terasou a dětským hřištěm.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v prakticky zařízených 2lůžkových pokojích (některé s možností přistýlky), 3lůžkových, 4lůžkových pokojích a rodinných pokojích určených pro rodiny s dětmi. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV/SAT, internetovým připojením Wi-Fi.

Restaurace a stravování

Hostům je k dispozici restaurace s terasou, venkovní posezení s možností grilování. Jídelníček vychází z české i mezinárodní kuchyně. Na své si však přijdou také vegetariáni a děti. Snídaně jsou podávány formou bufetu od 8:00 do 10:00 hod., na vyžádání je možné připravit snídaňové balíčky (vždy den předem do 18:00 hod.). Večeře se podávají od 17:30 do 19:00 v zimním období a do 19:30 v letním období formou bufetu nebo formou tříchodového servírovaného menu.

Sport a relaxace

Milovníci aktivního odpočinku jistě ocení venkovní bazén (3,7 x 7m), hotelovou přírodní pláž (420 m od hotelu) s letním kioskem a posezením, plážovým volejbalem, blízkou veřejnou přírodní pláž (290 m od hotelu). Bezprostřední okolí hotelu je protkáno sítí cyklostezek. K dispozici je úschovna kol a lyží, možnost zapůjčení jízdních kol (za poplatek), trekingových holí (za poplatek). Den je možné zakončit příjemnou relaxací ve finské sauně a infrasauně.

Zimní období nabízí přírodní bruslení a zimní jachting. V okolí najdete také upravené lyžařské běžecké stopy i volný zasněžený terén pro romantické procházky. Populární je také Skiareál Lipno - Kramolín a Skicentrum Hochficht, které leží na rakouské straně Šumavy.

Děti

Pro nejmenší návštěvníky je připraveno venkovní dětské hřiště, dětský koutek, vybavení pro děti (židličky, dětská postýlka). Starší děti ocení stolní fotbálek, šachy, stolní tenis a badminton (za poplatek).

Zvířata

Pobyt se zvířaty je možný za poplatek 350 Kč / noc do 10 kg, nad 10 kg 490 Kč / noc.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na nehlídaném parkovišti u hotelu zdarma.

Zajímavosti a tipy

Oblíbené jakou také výlety do Českého Krumlova, na hrad Rožmberk nad Vltavou nebo zříceninu hradu Dívčí Kámen. Děti jistě potěší nejmodernější aquapark v regionu AQUAWORLD v Lipně nad Vltavou a výšlap na Stezku korunami stromů.

Destinace

Bližná je vesnice, část obce Černá v Pošumaví v okrese Český Krumlov. Nachází se asi 2 km na jihozápad od Černé v Pošumaví. Součástí Bližné je Jestřábí a Radslav. V blízkosti obce se těží grafit. Radslav je zaniklá osada, od 1. ledna 1973 součást osady Bližná. Je zde rekreační oblast. Nachází se na pravém břehu vodní nádrže Lipno, jižné od Jestřábí.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.