STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Morava

Česká republika, Zlínský kraj, Lázně Luhačovice

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Morava

Neoficiální popis ubytování

Lázeňský hotel Morava: Prodloužený víkend 3 noci
Informace Nástup na pobyt je možný pouze ve čtvrtek Relaxační pobyt lze objednat nejdříve 21 dnů před nástupem

Hosté cestovní kanceláře Geovita mají slevy na vstupy do moderního wellness centra a bazénu v hotelu Alexandria ****. Mohou využít slevu i na výlety a komentované procházky po lázních a okolí.

Lázeňský hotel Morava

Lázeňský hotel Morava *** je prostorný hotelový komplex skládající se ze čtyř vzájemně propojených budov. Nabízí všechny služby pod jednou střechou.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednolůžkovém a dvoulůžkovém pokoji typu Komfort a Superior.

Pokoje komfort A jsou umístěny v budově B, v čelní části s výhledem na hotel Palace. Jsou vybaveny koupelnou s WC, TV, Wi-Fi, telefonem, minibarem, fénem.

Pokoje komfort B jsou umístěny v zadním traktu s výhledem do lesa. Jsou vybaveny koupelnou s WC, TV, Wi-Fi, telefonem, minibarem, fénem.

Pokoje superior jsou umístěny v čelní části budovy B s výhledem na hotel Palace. Jsou vybaveny koupelnou s WC, TV, Wi-Fi, telefonem, sedací soupravou, minibarem, fénem a županem.

Gastronomie

Stravování probíhá v hotelu formou bufetu nebo formou servírovaného menu (závisí na aktuální obsazenosti hotelu).

Wellness a lázně

Přímo v lázeňském hotelu jsou poskytovány všechny procedury (mimo plavání a cvičení v bazénu). Na některé procedury se dochází do centrálních balneoprovozů. Procedury jsou plánovány po příjezdu do lázní a časují se s lázeňským personálem. Procedury, relaxační kúry, wellness a další možná cvičení nevyžadující plánování, jsou přístupná kdykoli v otevírací době.

Ve vzdálenosti 150 m od hotelu se nachází celoročně (krytá i venkovní) přístupná luhačovická plovárna.

Rekreace a sport

Hotelové okolí i lázně samotné nabízí mnoho možností - pěší trasy, turistické stezky, značené fitness chodníky. Nechybí dobře značené cyklotrasy různých obtížností, které vedou lázněmi, okolím i kopcovitou krajinou Slovácka. Úschovna kol je k dispozici.

Pobyt se zvířetem

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat v přilehlých uličkách nebo na parkovišti u plovárny. Pro vyložení a naložení zavazadel lze přistavit před vstupní bránu lázeňského hotelu, i přes to je potřeba zavazadla vynést po vstupním schodišti do recepce hotelu.

Tipy na výlety

V okolí můžete navštívit několik hradů- Buchlov, Buchlovice, Lešná a Kroměříž. Pro ty, co mají rádi pěší turistiku, doporučujeme zdolat Okruh Dušana Jurkoviče - trasu s nádhernými výhledy, která vede okolo Luhačovic. Celková délka trasy je 19km. Součástí prohlídkové trasy je Jezírko lásky, přehrada Luhačovice, Obětová hora a malebné louky a lesy.

Destinace

Charakteristickou tvář dal lázním slovenský architekt Dušan Jurkovič, který zde projektoval řadu budov inspirován valašskou architekturou. V lázních založených roku 1902 se dnes léčí zejména nemoci trávicího, dýchacího a zažívacího ústrojí a poruchy látkové výměny. Luhačovice patří právem mezi nejkrásnější lázeňská města a o jejich slávu se zasloužily i léčivé prameny, které jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě nejenom pro vysoký obsah minerálních látek, ale i pro kvalitní proplynění, např. Vincentka, Aloiska a další.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.