STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Pelikán wellness pobyty

Česká republika, Slavkovský les, Mariánské Lázne

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Pelikán wellness pobyty

Neoficiální popis ubytování

Poloha

Hotel se nachází v klidném místě, 2 km od centra města a cca 3 km od lázeňské kolonády a zpívající fontány. Hotel se skládá z hlavní budovy a sousedící depandance, kde je k dispozici čtyřlůžkový pokoj s ledničkou a terasou do zahrady Do centra města dojedeme do 10 minut s MHD číslem 10 a 13. Nedaleko hotelu je městský bazén se saunou, vířivkou a dětským bazénem.

Ubytovaní

standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, TV, telefonem, Wi-Fi. K dispozici jsou i bezbariérové pokoje.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu + karafa mariánskolázeňského pramene Lesní pramen.

Vybavení

recepce, restaurace, vlastní parkoviště.

Cena zahrnuje

při pobytu 3 dny/ 2 noci: 2x ubytování s polopenzí, 1 x odpolední posezení s kávou a palačinkou se zmrzlinou a šlehačkou, 1x baňkovou masáž zad a šíje (30 minut), 1x vstup na 1 hodinu do městského bazénu s vířivkou a saunou, parkování.

při pobytu 4 dny/ 3 noci: 3x ubytování s polopenzí, 1 x odpolední posezení s kávou a palačinkou se zmrzlinou a šlehačkou, 1x teplý voskový zábal (30 minut), baňkovou masáž zad a šíje (30 minut), 1x parafinová koupel na ruce a masáž rukou (30 minut), 1x masážní aroma koupel nohou a masáž plosek nohou (30minut), 1x vstup na 1 hodinu do městského bazénu s vířivkou a saunou, pitná kúra - každý den karafa mariánskolázeňského pramene, parkování.

při pobytu 5 dní/4 noci: 4x ubytování s polopenzí, 1 x odpolední posezení s kávou a palačinkou se zmrzlinou a šlehačkou, 1x teplý voskový zábal (30 minut), baňkovou masáž zad a šíje (30 minut), 1x parafinová koupel na ruce a masáž rukou (30 minut), 1x masážní aroma koupel nohou a masáž plosek nohou (30minut), 1x vstup na 1 hodinu do městského bazénu s vířivkou a saunou, 1x vstup do solné jeskyně (50 minut), parkování.

Cena nezahrnuje

místní poplatek Kč 50/osoba/noc. Domácí mazlíčci jsou vítáni: 200 Kč/den. Děti do 17.9 let bez procedur. Povinný přípaltek : štědrovečerní večeře Kč 550/osoba, silvestrovská večeře Kč 600/osoba. Zajištění dopravy z auobusového nebo vlakového nádraží Kč 100 - platba na místě.

Ostatní

lze dokoupit v hotelu: masáže zad a šíje -20 minut - Kč 290, celkovou masáž - 40 minut - Kč 440, medovou masáž - 40 minut - Kč 440, čokoládovou mazáž - 50minut - 590 Kč, bambusovou masáž - 50 minut - 590 Kč, baňkovou masáž -20 minut - 290 Kč, lávové kameny - 40 minut - Kč 440, rašelinový zábal - 20 minut - Kč 290, voskový zábal - 20 minut - Kč 290, parafinovou koupel na ruce a masáž rukou - 30 minut - Kč 260, masážní aroma koupel nohoua masáž plosek nohou -30 minut- Kč 260 a další.

Služby hotelu

na přání zajišťuje hotel hostům lázeňské procedury, lov divoké zvěře a rybolov. Milovníkům piva zajišťuje prohlídku Plzeňského nebo Chodovarského pivovaru včetně dopravy. Hotel zajišťuje dopravu z vlakového i autobusového nádraží ZDARMA.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.