STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Humboldt

Česká republika, Slavkovský les, Karlovy Vary

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Humboldt

Neoficiální popis ubytování

Balíček 1
Cena pobytu Zvýhodněný pobyt nejen pro seniory (4-5 nocí) zahrnuje 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby druhu pobytu), vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi. Nástup možný v neděli nebo pondělí.
Balíček 3
Cena pobytu Lázně na zkoušku (3-5 nocí) zahrnuje 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1 proceduru na noc dle výběru (perličková koupel, pivní koupel, vinná koupel, ovesná koupel, bylinná koupel, konopná koupel, hydroxer - masážní vana, čokoládová koupel, minerální koupel, oxygenoterapie, parafín na ruce, klasická částečná masáž 20 min., inhalace), volný vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi. Procedury je nutno upřesnit do 7 dnů před datem nástupu.
Balíček 4
Cena pobytu Romantický pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 3 wellness procedury (1x aroma částečná masáž (20 min.), 1x přísadová koupel, 1x parafínový zábal rukou), vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.
Balíček 6
Cena pobytu Wellness pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 3 wellness procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x perličková minerální koupel, 1x parafínový zábal rukou), vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.
Balíček 9
Cena pobytu Komplexní léčebný pobyt (od 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle volby druhu pobytu), vodu a čaj k obědům i večeřím zdarma, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 15 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra karlovarských minerálních pramenů, vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi. Možnost prodloužení pobytu BONUS: při pobytu od 12 nocí navíc laboratorní vyšetření, lékařské vyšetření každý týden.
Balíček 10
Cena pobytu Léčebný pobyt light (od 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle volby druhu pobytu), vodu a čaj k obědům i večeřím zdarma, lékařské vstupní vyšetření, 9 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra karlovarských minerálních pramenů, vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?
Zrekonstruovaná vila z konce 19. století nabízí svých hostům prvotřídní wellness a lázeňské služby. Nechce se hýčkat v hotelovém wellness a poté si vychutnejte večeři na hotelové terase s malebným výhledem na centrum města a řeku Teplou.
Poloha
Hotel Humboldt Park Hotel & Spa se nachází přímo v srdci krásného lázeňského města Karlovy Vary, v klidném prostředí, ale přesto v těsné blízkosti kolonád a léčebných horkých pramenů.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, lobby bar, restaurace, terasa, wellness centrum (bazén, vířivka, parní a finská sauna), balneo centrum (koupele, masáže, oxygenoterapie, parafínové zábaly, pilates, inhalace, plynové injekce, lymfodrenáž, rašelinové zábaly a další). Wellness centrum: Pro hosty je vstup do wellness centra zcela zdarma. Velikost bazénu: 4 x 6 m, teplota bazénu: 31 °C, teplota vířivky: 33 °C. Balneo centrum je certifikováno Ministerstvem zdravotnictví ČR a je situováno ve 2. patře.
VYBAVENÍ POKOJŮ
Jednolůžkový pokoj Comfort,16-20 m2, lůžko 90 nebo 140/200 cm, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), bezbariérový pokoj. Dvoulůžkový pokoj Comfort s rozlohou cca. 25-30 m2, manželská postel 180x200 cm, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, bidet, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón. Možnost dětské postýlky. Některé pokoje tohoto typu mají výhled na město a řeku Teplá, zatímco jiné na tiché nádvoří. Dvoulůžkový pokoj Superior s rozlohu cca 28-34 m2 a možností přistýlky, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (vana, WC, bidet, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma). Některé pokoje tohoto typu mají balkon s výhledem na centrum města a na řeku Teplou nebo na tiché nádvoří. Apartmán, 39-40 m2 má obývací pokoj s gaučem (možnost přistýlky), ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, bidet, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, konvice s čajem a kávou, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do tichého dvora. Některé mají klimatizaci (za příplatek).
Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu.
INDIKACE A LÉČBA
-trávicí ústroj v oblasti střevního traktu -onemocnění jater -metabolické choroby (diabetes mellitus, dna, porucha tukové tkáně, obezita) -nemocí pohybového aparátu (reumatizme, artrózy, nemoci páteře, posttraumatické stavy) -postcovidový syndrom
TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Přímo v hotelu wellness centrum: bazén, vířivka, parní a finská sauna. Balneo centrum: koupele, masáže, oxygenoterapie, parafínové zábaly, pilates, inhalace, plynové injekce, lymfodrenáž, rašelinové zábaly a další. Doporučujeme procházku na MLÝSKOU KOLONÁDU (cca 10 min. přes Skalníkovy sady) postavenou v novorenesančním stylu, která nabízí 5 horkých pramenů k ochutnávce. Nedaleko je i SADOVÁ KOLONÁDA (6 min.) nebo známá VŘÍDELNÍ KOLONÁDA (15 min.) s gejzírem. Velmi pěkně zdobená je i otevřená TRŽNÍ KOLONÁDA (cca 13 min.) z 80. let 19. století s nabídkou třech pramenů. Likérka JAN BECHER (cca 10 min.) nabízí prohlídky výroby s ochutnávkou originálních bylinných likérů. ROZHLEDNA DIANA (4 min. autem) - cihlová rozhledna byla postavena na Výšině přátelství již v roce 1914. Můžete se k ní dostat i lanovkou od Grandhotelu Pupp (19 min. pěšky). Poblíž rozhledny DIana se nachází i MINIZOO. Další dominantou zvoucí k navštívení je JELENÍ SKOK (mezizastávka lanové dráhy Diana) s restaurací nebo třeba GOETHOVA VYHLÍDKA, dále zřícenina hradu ANDĚLSKÁ HORA a další. Asi 8 min pěšky je architektonický skvost Karlových Varů - GRANDHOTEL AMBASADOR (8 min. pěšky) nebo GRANDHOTEL PUPP (19 min.) či CÍSAŘSKÉ LÁZNĚ (25 min.). Za návštěvu stojí též GALERIE UMĚNÍ (cca 30 min. pěšky), KOSTEL MÁŘÍ MAGDALÉNY (15 min.) z 18. století. Cyklisté si mohou užít svou dovolenou na 2 000 km vyznačených cyklotras, kde pro rodiny s dětmi je perfektní cyklostezka Ohře ke Svatošským skalám.
CENA ZAHRNUJE
ubytování se stravováním dle výběru.
CENA NEZAHRNUJE
dopravu, komplexní cestovní pojištění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.