STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kašperské Hory - Parkhotel Šumavské bylinné lázně

Česká republika, Šumava

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kašperské Hory - Parkhotel Šumavské bylinné lázně

Neoficiální popis ubytování

Balíček 1
Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní dle počtu objednaných nocí, volný vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, vstup na tenisový kurt, do hotelového parku, Wi-Fi, parkování na hotelovém kamerově hlídaném parkovišti, místní poplatek.
Balíček 2
Cena pobytu Lázně na zkoušku (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, procerury ( 1x rašelinový zábal na záda, 1x Priessnitzův chodník - koupel nohou s akupresurou), pitný režim k procedurám (borůvkový čaj), speleoterapie v přírodní hotelové jeskyni, volný vstup do relaxačního hotelového bazénu s hvězdnou oblohou (7.00-21:30 hod.), zapůjčení županu a pantoflí, vstup na tenisový kurt (letní sezóna), do hotelového energetického a meditačního parku s lehátky, Wi-Fi, parkování na hotelovém kamerově hlídaném parkovišti, místní poplatek.
Balíček 3
Cena pobytu Vánoce pod hradem Kašperk (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, 1x zimní prohlídku hradu Kašpek, procedury (1x Breussova masáž páteře (20 min), 1x brusinková procedura (70 min. - koupel + zábal), 1x vířivá detoxikační koupel v epsomské soli a bylinkách/suchý zábal/, 1x skořicový zábal částečný prohřívací (40 min.), 2x Priessnitzův chodník - koupel nohou s akupresurou, pitná kúra - borůvkový čaj součástí procedur), zapůjčení županu a pantoflí, volný vstup na speleoterapii v přírodní hotelové jeskyni, volný vstup do relaxačního bazénu s "hvězdnou oblohou", voný vstup do hotelového energetického a meditačního parku, Wi-Fi, parkování na kamerou střeženém parkovišti.
Balíček 4
Cena pobytu Kouzelná Šumava (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x perličková koupel s bylinnými měšci + suchý zábal, 1x klasická masáž částečná (zad a šíje), 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1x rašelinový zábal, 3x speleoterapie (1 hod.), 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), pitný režim - borůvkový čaj, denně vstup do bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky, Wi-Fi, parkování na monitorovaném parkovišti.
Balíček 5
Cena pobytu Lázeňský koktejl (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x vířivá koupel se solí z Mrtvého moře + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinným olejem + suchý zábal, 1x bahenní zábal z Mrtvého moře, 1x rašelinový zábal, 1x klasická masáž částečná (záda a šíje), 4x speleoterapie (1 hod.), 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), pitný režim - borůvkový čaj, denně vstup do bazénu (od 7.00 do 21:30 hod.), zapůjčení županu a pantoflí, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky, Wi-Fi, parkování na monitorovaném parkovišti.
Balíček 6
Cena pobytu 7 nocí v Šumavských lázních zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x vířivá šumavská rašelinová koupel a suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinnými měšci a suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 1x Šumavská bylinná parní lázeň malá (2. fáze)- výběr ze 3 druhů bylinných měšců + suchý zábal), 1x Breussova masáž páteře, 1x masáž aromatickým olejem - záda a šíje, 5x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, pitný režim (borůvkový čaj), volný vstup na speleoterapii v přírodní hotelové jeskyni, volný vstup do relaxačního bazénu s "hvězdnou oblohou", volný vstup do hotelového energického a meditačního parku s lehátky, volný vstup a využití tenisového kurtu po celou dobu pobytu, župan a pantofle, parkování na kamerou hlídaném parkovišti, Wi-Fi.
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?
Lázeňský hotel v anglickém stylu je již 8 let ADULST ONLY. 99 % hostů jsou tuzemské manželské páry a jednotlivci (40+), kteří vyhledávají klid a nerušené prostředi. Velikost a rozlehlost hotelu včetně hotelového parku a nepřítomnost dětí garantuje klid a odpočinek v nádherné šumavské přírodě s výhledem na hrad Kašperk. Šumavské bylinné lázně představují skloubením lázeňství, přírody (nejčistší ovzduší v ČR), zemské energie a historie naprosto jedinečný a unikátní projekt v ČR. Při jejich návštěvě se Vám vybaví panování krále a císaře Karla IV., majestátný hrad Kašperk a hlavně těžba zlata v Kašperských Horách. Díky tektonickým zlomům a starým štolám, ve kterých se těžilo, prostupuje z nitra Země zemská energie a biogenní prvky s pozitivním vliv na lidské zdraví.
Poloha
stylový hotel pro dospělé v srdci Šumavy, na okraji národního parku, ve městě Kašperské Hory. Hotel vznikl v letech 1991-1994 přestavbou objektů bývalého městského pivovaru.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, hotel. trezor, Wi-Fi v celém areálu (zdarma), hala s krbem, 2 restaurace, letní terasa, wellness (relaxační bazén s "hvězdnou oblohou", sauna, ochlazovací a masážní sprchy), unikátní Šumavské bylinné lázně (bylinné procedury (koupele, zábaly), zdravotní masáže, zábaly, bylinná pára, speleoterapie v přírodní hotelové jeskyni atd.), lehátka a slunečníky v hotelovém energetickém a relaxačním parku, úschovna kol a lyží, elektronicky hlídané hotelové parkoviště, akceptace platebních karet.
VYBAVENÍ POKOJŮ
1 až 2lůžkové pokoje Standard a Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana (Superior), WC, fén), regulace ústředního topení, telefon, TV-SAT, župan a pantofle. Pokoje mají částečně zkosený strop.
Stravování
snídaně nebo polopenze dle výběru pobytu (snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu o 3 chodech).
TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: V létě: tenisové hřiště s umělým povrchem, badminton, pétanque, kroket, Nordic Walking. V okolí je několik značených naučných stezek či cyklostezek. Mapy okruhů jsou k dispozici na recepci hotelu. V zimě: lyžování sjezdové a běžecké (ski areály: Kašperky (0,9 km), Nezdice (7 km), Hartmanice (16 km), Zadov (18 km), Nové Hutě (24 km), Kvilda (22 km)). SKIAREÁL KAŠPERKY - zdejší sjezdovky mají celkovou délku 1,8 km. Pravidelně jsou vprovozu 2 lyžařské vleky, 1 dětský vlek, půjčovna a servis lyžařského vybavení, lyžařská škola. Provozní doba: 9:00 - 17:00 a 18:00 - 21:00 hod. Informace o provozu areálu: +420 737 222 456; +420 737 222 456; info@skikasperky.cz. Běžecké tratě - stovky km upravovaných běžeckých stop ve výšce cca 1000 m. n m. již 15 km od hotelu.
CENA ZAHRNUJE
ubytování se snídaní dle počtu objednaných nocí, volný vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, vstup na tenisový kurt, do hotelového parku, parkování na hotelovém kamerově hlídaném parkovišti, místní poplatek.
CENA NEZAHRNUJE
dopravu, komplexní cestovní pojištění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.