STUDENT AGENCY Dovolená

Letní dovolená 2024 za nejlepší ceny

Letní dovolená, doba relaxu, aktivního odpočinku, poznávání a setkávání. Objevujte nová místa nebo se vracejte na svá oblíbená. Poznávejte nové kultury, krajiny a kuchyně, ať už si vyberete letní dovolenou u moře, poznávací zájezd, nebo dobrodružství v přírodě.

Letní dovolenou s dětmi věnujte turistice, vyrazte na kola nebo kempujte v údolích či horách. Vyzkoušejte nové vodní sporty, třeba jízdu na kajaku nebo surfování podél pláže. Užijte si pikniky, grilování nebo se jen vyhřívejte na slunci v místním parku.

Využijte letní dovolenou na plno. Najděte si útulné místečko, ať už je to houpací síť, plážové lehátko nebo klidné místo na kraji lesa u rybníka a čtěte knihy, na které jindy nemáte čas.

Výletujte, piknikujte, pořádejte grilovačky. Toulejte se v zámeckých zahradách, navštivte muzea, umělecké galerie, historické památky. Buďte součástí festivalů a zábav.

Nebo prostě nedělejte vůbec nic. Dopřejte si čas na odpočinek, načerpání nových sil a věnujte se péči o sebe. Nechte se hýčkat lázeňskými procedurami, choďte na dlouhé procházky po pláži nebo si prostě užívejte líné dny bez programu.

  Letní dovolená u moře Řecko

  Stahuji data

  Letní dovolená s dětmi u moře

  Stahuji data

  Letní dovolená u moře Chorvatsko

  Stahuji data

  Letní dovolená u moře Itálie

  Stahuji data

  Letní dovolená v Česku tipy

  Stahuji data

  Letní dovolená na Slovensku tipy

  Stahuji data

  Letní dovolená v Rakousku tipy

  Stahuji data

  Letní dovolená Slovinsko tipy

  Stahuji data